02-05-2016
Patronaty tygodnia Autor: LubimyCzytać

Niezwykła opowieść miłosna przywołująca na nowo ostatnie dni Rasputina, historia Puszczy Białowieskiej od czasów prehistorycznych po wydarzenia najnowsze, powieść o przyjaźni, drugich szansach i groźnej obsesji oraz intryga, której akcja toczy się w sercu XVI-wiecznego Stambułu – polecamy cztery tytuły, które ukażą się w najbliższych dniach pod naszym patronatem!

29-04-2016
Książki w chmurze®? Do czytania i… słuchania od Legimi i Samsung Autor: LubimyCzytać

Legimi wprowadza innowacyjne rozwiązanie do swoich usług, umożliwiając naprzemienne słuchanie i czytanie książek dostępnych w abonamencie. Już wkrótce funkcja obejmie cały katalog usługi subskrypcyjnej, czyli 15 tysięcy tytułów. 

29-04-2016
Cześć, co słychać? Autor: LubimyCzytać

Magdalena Witkiewicz jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych autorek literatury kobiecej. Jej książki sprzedały się w kilkuset tysiącach egzemplarzy. W swojej najnowszej powieści „Cześć, co słychać?” autorka przygotowuje się do przekroczenia przełomowej granicy 40-tego roku życia.

28-04-2016
Scenariusz "Fantastycznych zwierząt..." zostanie wydany jako książka Autor: LubimyCzytać

Kolejna świetna wiadomość dla fanów uniwersum Harry'ego Pottera. Jak podaje strona pottermore.com scenariusz filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” zostanie wydany jako książka! I to w okolicach premiery filmu - zatem będzie można trzymać się zasady: najpierw książka, potem film!

29-04-2016
Znani są kolejni goście Apostrofu Autor: LubimyCzytać

Organizatorzy zdradzili nazwiska kolejnych autorów, którzy będą gośćmi Apostrofu – Międzynarodowego Festiwalu Literatury. Z czytelnikami w maju spotkają się Jacek Hugo-Bader, Katarzyna Grochola, Wiesław Myśliwski, Łukasz Orbitowski, Manuela Gretkowska, Robert J. Szmidt, Piotr Nesterowicz i Włodek Markowicz. Festiwal odbywać się będzie w ośmiu polskich miastach w dniach 16 – 22 maja.

29-04-2016
Jeśli majówka, to z książką! Autor: LubimyCzytać

Od 30 kwietnia do 2 maja na Placu Wolności w Poznaniu w godz 11:00-19:00 odbywać się będzie Kiermasz Poznańskich Wydawców. Wezmą w nim udział: Media Rodzina, Publicat, Rebis, Sorus, Święty Wojciech, W drodze,Wydawnictwo Miejskie Posnania, Zysk i S-ka oraz Zakamarki. Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka Raczyńskich.

28-04-2016
Znalezione w Ninatece: Anaïs Nin i Henry Miller Autor: LubimyCzytać

Wszystko prócz wolności, całkowitej wolności, to śmierć. Dziś w audiocyklu o burzliwym związku Anaïs Nin z amerykańskim pisarzem Henrym Millerem i jego żoną, który pisarka opisała w swoim nieocenzurowanym „Dzienniku” i w powieści „Henry i June”.

28-04-2016
Obejrzyjcie zwiastun filmu "Komórka" Autor: LubimyCzytać

Stephen King przyzwyczaił swoich fanów do tego, że prawie każda jego książka w mig staje się bestsellerem, a prawie każda jego ekranizacja przyciąga miliony widzów. Już niedługo do kin wejdzie film „Komórka” - horror z Johnem Cusackiem i Samuelem L. Jacksonem - nakręcony na podstawie książki z 2006 roku.

28-04-2016
Erwin Kruk laureatem Nagrody im. Adama Mickiewicza Autor: LubimyCzytać

W środę, 27 kwietnia, na konferencji prasowej ogłoszono nazwisko laureata Nagrody im. Adama Mickiewicza, którą w tym roku kapituła konkursu wyróżniła pisarza i poetę — Erwina Kruka. Podczas konferencji ogłoszono także nazwiska osób nominowanych do tegorocznej Nagrody-Stypendium im. Stanisława Barańczaka. Zostali nimi: Magdalena Kicińska, Jakub Małecki oraz Marta Olesik.

28-04-2016
Znamy laureatów 9.edycji Nagrody Literackiej m. st. Warszawy Autor: LubimyCzytać

Anna Janko, Piotr Matywiecki, Justyna Bednarek i Daniel de Latour oraz Magdalena Kicińska zostali laureatami Nagrody Literackiej m. st. Warszawy dziewiątej edycji. Tytuł Warszawskiego twórcy otrzymał Pan Eustachy Rylski. Laureaci zostali ogłoszeni 27 kwietnia podczas uroczystej gali w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie.

Opinie czytelników


O książce:
Okruchy zła

Ksiazka pelna niespodzianek, tajemnic i emocji. Jak juz wydaje sie, ze wszystko bedzie wyjasnione, autorka ponownie zaskakuje nas. Akcja toczy sie...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd