31-07-2014
Poluj na kody… i czytaj za darmo. Startuje akcja Czytaj KRK! Autor: LubimyCzytać

Jutro startuje Czytaj KRK! - inicjatywa Krakowskiego Biura Festiwalowego, dzięki której czytelnicy będą mogli bezpłatne wypożyczyć e-bookowe nowości i bestsellery największych wydawnictw w kraju i korzystać z nich za pośrednictwem… własnego telefonu! 

31-07-2014
Protesty rodziców przeciwko książkom Johna Greena Autor: LubimyCzytać

Rodzice coraz częściej protestują przeciwko włączaniu książek poczytnego wśród młodzieży autora, Johna Greena, na listy szkolnych lub wakacyjnych lektur. W Pasco County na Florydzie powieść "Papierowe miasta" została usunięta z listy wakacyjnych lektur, przeznaczonej dla trzynastolatków.

25-07-2014
Made in USA, Made in Poland - rozwiązanie konkursu Autor: LubimyCzytać

W połowie lipca wspólnie z marką New Balance ogłosiliśmy konkurs na opowiadanie zatytułowane "Made in USA, Made in Poland", w którym do wygrania będzie dowolny model z kolekcji Made In USA, o wartości do 700 zł. Dzisiaj prezentujemy nagrodzone opowiadanie.

25-07-2014
Nowa dyrektor Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu Autor: LubimyCzytać

Anna Gruszecka będzie dyrektorem Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu. Jak podaje Radio Merkury - prezydent Poznania Ryszard Grobelny właśnie podjął taką decyzję - zgodnie ze wcześniejszym wskazaniem komisji konkursowej.

24-07-2014
Przystanek Woodstock dla bibliotek Autor: LubimyCzytać

Organizatorzy Przystanku Woodstock namawiają osoby, które zamierzają przyjechać na tegoroczny festiwal do Kostrzyna nad Odrą, aby zabrały ze sobą książki, które mogłyby wzbogacić gminne i miejskie biblioteki.

24-07-2014
Ogłoszono nominacje do Man Booker Prize 2014 Autor: LubimyCzytać

Ogłoszono nominacje do Man Booker Prize 2014, najważniejszej literackiej nagrody w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy do konkursu mogli zostać nominowani pisarze amerykańscy – przez 45 lat o nagrodę mogli ubiegać się pisarze z Wielkiej Brytanii, Irlandii i krajów Wspólnoty Brytyjskiej.

23-07-2014
Biblioteka na 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu Autor: LubimyCzytać

Nie od dziś wiadomo, że czytanie poszerza horyzonty. A że książka i film to ponad wiek wzajemnych fascynujących i dynamicznych relacji, nie może zabraknąć książek na 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. 

22-07-2014
Cormoran Strike bardziej rozbudowany niż Harry Potter Autor: LubimyCzytać

J.K. Rowling zapowiedziała, że ma zamiar napisać kolejne powieści, których głównym bohaterem będzie detektyw Cormoran Strike i że zakłada, że seria będzie liczyła więcej tomów niż Harry Potter.

21-07-2014
115 rocznica urodzin Ernesta Hemingwaya Autor: LubimyCzytać

Laureat literackiej Nagrody Nobla, jeden z najważniejszych amerykańskich pisarzy XX wieku, twórca tzw. prawdziwej męskiej literatury, hulaka, kobiecarz – Ernest Hemingway – dziś obchodzimy 115 rocznicę jego urodzin.

19-07-2014
Conrad Festival 2014 - wspólne światy Autor: LubimyCzytać

Szósta edycja Festiwalu Conrada nosi tytuł „Wspólne światy”. Tym razem w gronie wybitnych gości z całego globu – pisarzy, filozofów, reżyserów, artystów wizualnych – będzie można dyskutować o relacjach łączących literaturę z rzeczywistością (prywatną i publiczną, egzystencjalną oraz polityczną). 

Opinie czytelników


O książce:
Aced. Uwikłani

Nie może być tak by było za dobrze. Ry i Colton dostają to o czym marzyli ale nie do końca wszystko idzie zgodnie z planem. A może to właśnie ten pla...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd