30-05-2014
Lubimyczytać.pl uhonorowane przez Ministra Kultury Autor: LubimyCzytać

W czwartek 29 maja, podczas uroczystej gali w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich, portal Lubimyczytać.pl został uhonorowany Doroczną Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

28-05-2014
Jak czytamy? Autor: LubimyCzytać

Podczas Warszawskich Targów Książki PIK zaprezentował wyniki swojego projektu badawczego „Kierunki i formy transformacji czytelnictwa w Polsce”. Celem badania jest uchwycenie zakresu i kierunku zmian w sposobie odbioru treści w związku z rozpowszechnianiem się nośników cyfrowych.

27-05-2014
„Wykolejony” jest niczym podpalacz Autor: LubimyCzytać

„Zapamiętajcie to nazwisko” – pod takim hasłem, na rozpoczynającym się jutro Międzynarodowym Festiwalu Kryminału wystąpi duński pisarz Michael Katz Krefeld, autor książki Wykolejony, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego.

26-05-2014
Targi już za nami Autor: LubimyCzytać

Wczoraj o godzinie 17:00 zakończyły się V Warszawskie Targi Książki. Jak podają organizatorzy Stadion Narodowy odwiedziło ponad 60 tys. osób, czyli mniej więcej tyle samo, co przed rokiem. Poniżej krótka relacja z naszego pobytu.

26-05-2014
Ignacy Karpowicz w Krakowie i na lubimyczytać.pl Autor: LubimyCzytać

Autor opublikowanej właśnie powieści "Sońka", rozpocznie promocję książki od wizyty w Krakowie. Spotkanie, transmitowane w naszym serwisie, poprowadzi Juliusz Kurkiewicz.

26-05-2014
5 autorów, którzy wzięli sprawy w swoje ręce - czyli jak wydać książkę? Autor: LubimyCzytać

Napisanie książki to jedno, jednak jej opublikowanie to zupełnie inna historia. Poznajcie przypadki pięciu słynnych pisarzy, którzy sami wydali swoje dzieła.

26-05-2014
Jak przekonać „miłośników papieru”? Autor: LubimyCzytać

Kiedy warto sięgnąć po e-booka, jak przekonać do e-booków babcię i dziadka lub nasze dzieci?

23-05-2014
Virtualo policzy, ile w Polsce jest czytników Autor: LubimyCzytać

Z okazji Warszawskich Targów Książki Virtualo, ebooki.allegro i Burda Książki organizują wirtualny event, dzięki któremu chcą pokazać ilu tak naprawdę jest w Polsce e-czytelników. 

23-05-2014
Znamy nominacje do Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia 2014 Autor: LubimyCzytać

Ogłoszono nazwiska pisarek nominowanych do Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia 2014 przyznawanej przez „Kurier Szczeciński”. Wśród nominowanych książek znajdują się dwa reportaże, dwa utwory prozatorskie oraz zbiór poetycki. 

22-05-2014
Nominacje do nagród literackich Gdynia i Nike Autor: LubimyCzytać

W pierwszym dniu 5. Warszawskich Targów Książki ogłoszono nominacje do dwóch popularnych nagród literackich, czyli do Nagrody Literackiej Gdynia oraz Nagrody Literackiej Nike. 

Opinie czytelników


O książce:
NIEznajomi

Co to była za lektura?! Książka NIEznajomi, to thriller psychologiczny, który wciąga od pierwszych słów, nie można się od niej oderwać. Momentami chc...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd