30-05-2014
Lubimyczytać.pl uhonorowane przez Ministra Kultury Autor: LubimyCzytać

W czwartek 29 maja, podczas uroczystej gali w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich, portal Lubimyczytać.pl został uhonorowany Doroczną Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

28-05-2014
Jak czytamy? Autor: LubimyCzytać

Podczas Warszawskich Targów Książki PIK zaprezentował wyniki swojego projektu badawczego „Kierunki i formy transformacji czytelnictwa w Polsce”. Celem badania jest uchwycenie zakresu i kierunku zmian w sposobie odbioru treści w związku z rozpowszechnianiem się nośników cyfrowych.

27-05-2014
„Wykolejony” jest niczym podpalacz Autor: LubimyCzytać

„Zapamiętajcie to nazwisko” – pod takim hasłem, na rozpoczynającym się jutro Międzynarodowym Festiwalu Kryminału wystąpi duński pisarz Michael Katz Krefeld, autor książki Wykolejony, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego.

26-05-2014
Targi już za nami Autor: LubimyCzytać

Wczoraj o godzinie 17:00 zakończyły się V Warszawskie Targi Książki. Jak podają organizatorzy Stadion Narodowy odwiedziło ponad 60 tys. osób, czyli mniej więcej tyle samo, co przed rokiem. Poniżej krótka relacja z naszego pobytu.

26-05-2014
Ignacy Karpowicz w Krakowie i na lubimyczytać.pl Autor: LubimyCzytać

Autor opublikowanej właśnie powieści "Sońka", rozpocznie promocję książki od wizyty w Krakowie. Spotkanie, transmitowane w naszym serwisie, poprowadzi Juliusz Kurkiewicz.

26-05-2014
5 autorów, którzy wzięli sprawy w swoje ręce - czyli jak wydać książkę? Autor: LubimyCzytać

Napisanie książki to jedno, jednak jej opublikowanie to zupełnie inna historia. Poznajcie przypadki pięciu słynnych pisarzy, którzy sami wydali swoje dzieła.

26-05-2014
Jak przekonać „miłośników papieru”? Autor: LubimyCzytać

Kiedy warto sięgnąć po e-booka, jak przekonać do e-booków babcię i dziadka lub nasze dzieci?

23-05-2014
Virtualo policzy, ile w Polsce jest czytników Autor: LubimyCzytać

Z okazji Warszawskich Targów Książki Virtualo, ebooki.allegro i Burda Książki organizują wirtualny event, dzięki któremu chcą pokazać ilu tak naprawdę jest w Polsce e-czytelników. 

23-05-2014
Znamy nominacje do Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia 2014 Autor: LubimyCzytać

Ogłoszono nazwiska pisarek nominowanych do Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia 2014 przyznawanej przez „Kurier Szczeciński”. Wśród nominowanych książek znajdują się dwa reportaże, dwa utwory prozatorskie oraz zbiór poetycki. 

22-05-2014
Nominacje do nagród literackich Gdynia i Nike Autor: LubimyCzytać

W pierwszym dniu 5. Warszawskich Targów Książki ogłoszono nominacje do dwóch popularnych nagród literackich, czyli do Nagrody Literackiej Gdynia oraz Nagrody Literackiej Nike. 

Opinie czytelników


O książce:
Grzech

W Lublinie dochodzi do serii zaginięć młodych kobiet. Sprawę prowadzi komisarz Eryk Deryło. Niespodziewanie policja dostaje zgłoszenie od przyp...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd