28-02-2014
Półtorej tony książek w abonamencie Legimi Autor: LubimyCzytać

Legimi, pierwsza w Polsce księgarnia z abonamentowym dostępem do ebooków, ma w swojej ofercie już ponad 4000 tytułów. To ponad połowa wszystkich cyfrowych książek, oferowanych przez rodzimych wydawców. 

27-02-2014
Sprawdź swoją wiedzę na temat reportażu Autor: LubimyCzytać

Firma Virtualo, największy polski dystrybutor książek cyfrowych, we współpracy z Mariuszem Szczygłem zorganizowała na Facebooku na profilu Virtualo.pl quiz na temat historii reportażu. Uprzedzamy - pytania nie należą do łatwych.

26-02-2014
Gra planszowa Pan Lodowego Ogrodu Autor: LubimyCzytać

RedImp - wydawnictwo gier planszowych i karcianych zakończyło pracę nad jedną z bardziej oczekiwanych gier planszowych tego roku. Mówimy oczywiście o grze na podstawie książki Jarosława Grzędowicza "Pan Lodowego Ogrodu".

26-02-2014
"Diablo III: Nawałnica światła" - przedpremierowy fragment Autor: LubimyCzytać

Nowa książka z serii Diablo III autorstwa Nate’a Kenyona, cenionego twórcy thrillerów, będzie do nabycia w księgarniach od 19 marca! Tymczasem już dziś posłuchajcie fragmentu książki.

25-02-2014
"Pie...l się Polsko" - Twardoch do prokuratury Autor: LubimyCzytać

Jak podaje poznańska "Gazeta Wyborcza" Prokuratura Rejonowa Poznań Stare Miasto wszczęła postępowanie w sprawie wpisu zamieszczonego na Facebooku przez pisarza Szczepana Twardocha.

24-02-2014
Jarosław Iwaszkiewicz bohaterem tegorocznego Big Book Festival Autor: LubimyCzytać

Big Book Festival 2014 to ponad sześćdziesiąt wydarzeń, stu gości, dziesięć bloków tematycznych oraz kilkanaście miejsc, w których odbędą się spotkania literackie. Bohaterem bloku „GIGANCI LITERATURY” będzie w tym roku Jarosław Iwaszkiewicz.

24-02-2014
Nowy przekład "Wyspy skarbów" Autor: LubimyCzytać

Kultowa powieść Roberta Louisa Stevensona "Wyspa Skarbów" ukazuje się w nowym współczesnym przekładzie wybitnego tłumacza literatury angielskiej Andrzeja Polkowskiego.

21-02-2014
„Tajemnica Filomeny” w kinach i w księgarniach! Autor: LubimyCzytać

Scenariusz filmu „Tajemnica Filomeny” z rewelacyjną rolą nominowanej do Oscara Judi Dench powstał na podstawie książki Martina Sixmitha. Książka „Tajemnica Filomeny” trafiła do księgarń 18 lutego nakładem wydawnictwa Prószyński Media.

21-02-2014
Gillian Anderson chwyta za pióro Autor: LubimyCzytać

Z zainteresowań autorki tematami paranormalnymi oraz szeroko pojętą duchowością narodzi się fantastyczna seria "The EarthEnd Saga", którą w Polsce opublikuje Wydawnictwo Literackie.  

20-02-2014
Na ratunek książkom? Autor: LubimyCzytać

Dzisiaj w Warszawie, w siedzibie PAP przy Brackiej odbyła się konferencja poświęcona projektowi ustawy o jednolitej cenie książki. Ustawa ta, zdaniem jej autorów, ma przyczynić się do uratowania polskiego rynku książki.

Opinie czytelników


O książce:
Korona przeznaczenia

„Korona przeznaczenia” jest powieścią z bardzo bogatą fabułą, wartką akcją i bardzo mocną w odbiorze treścią. Śmiało można by było podzielić ją przyna...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd