27-12-2013
60. rocznica śmierci Juliana Tuwima Autor: LubimyCzytać

Dzisiaj przypada 60. rocznica śmierci Juliana Tuwima, jednego z najsłynniejszych polskich poetów. Ze względu na tę okrągłą rocznicę oraz na setną rocznicę debiutu literackiego rok 2013 został ustanowiony uchwałą Sejmu RP Rokiem Tuwima.

26-12-2013
Kamerdyner w kinach Autor: LubimyCzytać

26 grudnia do polskich kin wchodzi ekranizacja powieści Wila Haygooda „Kamerdyner”. Czy warto dla niej opuszczać domowe świąteczne pielesze i wybrać się do multipleksu? Przekonajmy się.

23-12-2013
Lubimyczytać.pl w Święta Autor: LubimyCzytać

Drodzy Czytelnicy, życzymy Wam spokojnych, radosnych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół oraz literackich bohaterów. Zespół lubimyczytać.pl

17-12-2013
„Konto Godne Polecenia Książkowym Molom” - wyniki konkursu Autor: LubimyCzytać

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja konkursu na recenzję miesiąca organizowanego we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK. Z przyjemnością ogłaszamy, kto został szczęśliwym posiadaczem iPada Mini, a kto wygrał czytniki Kindle Paperwhite.

15-12-2013
Mariusz Szczygieł Dziennikarzem Roku 2013 Autor: LubimyCzytać

W piątek Mariusz Szczygieł, dziennikarz "Gazety Wyborczej" otrzymał tytuł Dziennikarza Roku przyznawany za profesjonalizm, promowanie światowych standardów pracy w mediach i przestrzeganie etycznych kanonów zawodu.

13-12-2013
Grey na szarym końcu Autor: LubimyCzytać

Co miesiąc we współpracy z GfK Polonia Consumer Choices (Panel Książki GfK) przygotowujemy zestawienie bestsellerów. Na pierwszym miejscu Dan Brown, a potem aż 4 nasze patronaty! King, Myśliwski, Nesbø i tegoroczna noblistka Alice Munro.

12-12-2013
Gloria Artis dla zasłużonych kulturze Autor: LubimyCzytać

11 osób zostało uhonorowanych przez Ministra Bogdana Zdrojewskiego medalami „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Odznaczenia odebrali wybitni i uznani aktorzy, kompozytorzy, dyrygenci i pedagodzy, a także przedstawiciele środowiska literackiego. 

11-12-2013
Na czytnik i na strony – ebooki w abonamencie w nowej odsłonie Autor: LubimyCzytać

Rok po premierze usługi 'Czytaj bez limitu', umożliwiającej nieograniczony dostęp do ebooków w ramach abonamentu, poznańska księgarnia Legimi zaprezentowała jej nową, rozszerzoną odsłonę. 

11-12-2013
III edycja konkursu "Literacki debiut roku" Autor: LubimyCzytać

Pod koniec października ruszyła III edycja konkursu „Literacki Debiut Roku” organizowanego przez Wydawnictwo Novae Res pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polskiej Izby Książki.

10-12-2013
VAT na e-booki do TK Autor: LubimyCzytać

Zdaniem rzecznik praw obywatelskich, prof. Ireny Lipowicz wielokrotnie wyższy podatek VAT w przypadku książek elektronicznych może naruszać ustawę zasadniczą i złożyła wczoraj w tej sprawie wniosek do Trybunału Konstytucyjnego.

Opinie czytelników


O książce:
Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno

Ktoś mi tę książkę polecił i niestety mocno się na niej zawiodłam. Zapowiada się w miarę. Ale nie dość, że główna bohaterka jest po prostu głupia i do...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd