28-11-2013
Spotkanie czytelnicze online Autor: LubimyCzytać

W ramach kampanii „Włącz książkę, włącz czytanie” serwis MiMamo.pl zaprasza na spotkanie online ze znanymi twórcami książek dla dzieci. Jego uczestnicy, poprzez czat, będą mogli zadawać pytania zgromadzonym w studio gościom.

28-11-2013
Ekskluzywny e-book tylko na cdp.pl Autor: LubimyCzytać

Premiera e-booka najnowszej powieści Andrzeja Sapkowskiego zaplanowana jest na 5 grudnia, ale od dziś można składać zamówienia przedpremierowe. Tytuł w wersji elektronicznej do końca roku jest oferowany w specjalnej, rozszerzonej wersji oraz w promocyjnej cenie.

27-11-2013
"Gwiazd naszych wina" – nowy klasyk dla młodzieży Autor: LubimyCzytać

Powieść "Gwiazd naszych wina" Johna Greena w plebiscycie tygodnika „Entertainment Weekly” została ogłoszona drugą najlepszą książką dla młodzieży wszech czasów, zaraz po serii „Harry Potter”!

28-11-2013
Dzień Darmowej Dostawy już w najbliższy poniedziałek Autor: LubimyCzytać

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 2 grudnia, odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy. Do akcji przyłączyła się rekordowa liczba sklepów – na dziś jest już ich ponad 2100. Ostateczna liczba sklepów będzie znana 1 grudnia. 

27-11-2013
Co zrobić, żeby dzieci czytały? Autor: LubimyCzytać

"Gazeta Wyborcza" wraz z World Association of Newspapers and News Publishers organizują w Warszawie trzydniową konferencję Youth Engagement Summit (#YES13). Konferencja jest poświęcona promocji czytelnictwa wśród najmłodszych odbiorców.

26-11-2013
Targi na wrocławskim Dworcu Głównym Autor: LubimyCzytać

22. edycja Wrocławskich Targów Dobrych Książek będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy w historii targowe wydarzenia wejdą w przestrzeń dworca – miejsca spotkań, podróży, a tym razem również pachnących drukiem wypraw w świat literackiej rzeczywistości.

22-11-2013
Już wkrótce ekranizacja powieści Pilcha Autor: LubimyCzytać

Jak zapowiadają dystrybutorzy, będzie to film, który zachwieje Polską. Po ostatnich sukcesach Wojtek Smarzowski powraca z najnowszą produkcją „Pod Mocnym Aniołem”. Obraz, oparty na powieści Jerzego Pilcha, to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i o miłości.

22-11-2013
„Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” w kinach Autor: LubimyCzytać

Od dziś w kinach oglądać można drugą część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Opisana w niej historia zawładnęła wyobraźnią czytelników i widzów na całym świecie. 

22-11-2013
Hanna Krall na Bruno Schulz Festiwal Autor: LubimyCzytać

Do niedzieli we Wrocławiu potrwa Bruno Schulz Festiwal, wydarzenie dedykowane nie tylko wielbicielom twórczości pisarza, ale literatury w ogóle. W programie  konferencje naukowe, wystawy, koncerty oraz spotkania z autorami – dzisiaj z reporterką, Hanną Krall.

21-11-2013
The National Book Awards 2013 Autor: LubimyCzytać

Wczoraj wieczorem przyznano jedne z najbardziej prestiżowych nagród literackich w USA - The National Book Awards. Zgodnie z tradycją, sędziowie spotkali się w dniu ich wręczenia, by podczas uroczystego obiadu wybrać zwycięzców w czterech kategoriach.

Opinie czytelników


O książce:
Kroniki Niebios

Powieść pod tytułem "Kroniki Niebios" opowiada nam historię szesnastoletniego Juliena Andersa, którego to życie po otrzymaniu unikalnego zap...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd