31-01-2013
Kogo chcielibyście spotkać na Warszawskich Targach Książki? Autor: LubimyCzytać

Targi Książki zawsze są świetną okazją do spotkania ulubionych autorów. W tym roku po raz kolejny wspólnie wybierzemy pisarzy/pisarki których chcielibyście zobaczyć na Warszawskich Targach Książki.

31-01-2013
Zarabiaj na swojej pasji! Autor: LubimyCzytać

Prowadzisz książkowego bloga, serwis lub fan page? Dzięki nowej sieci reklamowej Ads4books.com, możesz w prosty sposób zarabiać pośrednicząc w sprzedaży książek.

30-01-2013
Polska Izba Książki ponownie apeluje o obniżenie podatku VAT na ebooki Autor: LubimyCzytać

Obniżenia 23-procentowego podatku VAT na e-booki do 5-procentowej stawki obowiązującej wobec książki tradycyjnej domagają się wydawcy zrzeszeni w SPE Polskiej Izby Książki.

30-01-2013
Joaquin Phoenix zagra w ekranizacji "Wady ukrytej" Autor: LubimyCzytać

Aktor Joaquin Phoenix i reżyser Paul Thomas Anderson rozpoczynają współpracę przy ekranizacji książki "Wada ukryta". Czy duet powtórzy w ten sposób sukces wcześniejszego wspólnie zrealizowanego filmu "Mistrz"?

29-01-2013
5 wielkich ciemności w literaturze Autor: Joanna Janowicz

Ciemność jest sugestywnym motywem literackim. Gdy patrzę za okno, gdzie styczniowy zmrok wciąż zapada już po 16, nasuwa mi się na myśl wiele ciemności. Wiele, czyli co najmniej pięć wielkoliterackich gęstych mroków.

29-01-2013
Niezwykłe biblioteki Autor: LubimyCzytać

Niewątpliwą zachętą do odwiedzenia biblioteki może być, oprócz interesującego księgozbioru, ciekawa architektura. Prezentujemy dziesięć bibliotek publicznych, które warto odwiedzić podczas podróży bliższych i dalszych.

28-01-2013
"Broken": ekranizacja książki Daniela Claya Autor: LubimyCzytać

Od piątku 25 stycznia na ekranach polskich kin możemy oglądać nie tylko adaptację szeroko rozreklamowanych "Nędzników", ale również film "Broken" oparty na powieści Daniela Claya o tym samym tytule.

28-01-2013
"Duma i uprzedzenie" ma 200 lat Autor: LubimyCzytać

28 stycznia 1813 r. w Wielkiej Brytanii po raz pierwszy ukazała się "Duma i uprzedzenie" Jane Austen. Po 200 latach od premiery w historii rodziny Bennetów wciąż zaczytują się miliony, a Pan Darcy do dziś sprawia, że niejedno kobiece serce zaczyna szybciej bić.

25-01-2013
Pisarze w reklamach Autor: LubimyCzytać

Czy poznalibyście znanego polskiego pisarza, gdyby minął Was na ulicy? Czy autorzy książek to osoby rozpoznawalne? Okazuje się, że niektórzy z nich cieszą się tak wielką popularnością, że są angażowani do promowania produktów największych światowych marek.

25-01-2013
Zrecenzuj "Mistrza" i wygraj pobyt w SPA Autor: LubimyCzytać

Z okazji premiery najnowszej powieści Katarzyny Michalak „Mistrz” wydawca we współpracy z hotelem Bryza Resort & Spa w Juracie przygotował wSPAniały konkurs na recenzję książki.

Opinie czytelników


O książce:
Kłamstwo doskonałe

Takie thrillery uwielbiam, pełne napięcia, które utrzymuje się do samego końca. Spokojne miasteczko, każdy żyje swoimi problemami, cisza i spokój. Cz...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd