30-11-2011
Rekordowe XX Targi Książki Historycznej Autor: LubimyCzytać

W tym roku został pobity rekord frekwencyjny – przez cztery dni targowe do Arkad przybyło prawie 21 tys. osób zainteresowanych historią. Podczas Targów przyznano Nagrodę KLIO - wyróżnienie dla najlepszych książek historycznych.

30-11-2011
Zbliża się I Salon Ciekawej Książki w Łodzi Autor: LubimyCzytać

Zapraszamy do Łodzi, gdzie w od 9 do 11 grudnia odbędzie się I Salon Ciekawej Książki. W programie warsztaty, spotkania z autorami, konferencja dotycząca bibliotek publicznych, a przede wszystkim Z PÓŁKI NA PÓŁKĘ, czyli wymiana książek organizowana przez lubimyczytać.pl.

28-11-2011
Premiera pierwszej polskiej powieści na smartfona! Autor: LubimyCzytać

Entuzjastów hipertekstów literackich i miłośników dobrej literatury zapraszamy na premierowe spotkanie z Konradem Polakiem, który zadebiutuje hipertekstowym utworem "Schemat", dostępnym także w wersji na urządzenia typu smartfon.

27-11-2011
Gaja Grzegorzewska laureatką Nagrody Wielkiego Kalibru 2010 roku Autor: LubimyCzytać

Wyniki zostały ogłoszone podczas sobotniej Gali wręczenia Nagrody, która jest głównym punktem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. Zwyciężczyni otrzymała nagrodę w wysokości 25 000 złotych...

27-11-2011
"Diabelskie Maszyny" Cassandry Clare Autor: LubimyCzytać

Seria „Diabelskie Maszyny” nie sprawi zawodu fanom wcześniejszych książek Clare; dostaną oni dokładnie to, czego oczekują. Atmosfera rozkwitu brytyjskiego imperium, surowość obyczajów, rozkwit techniki i szczyt epoki pary: te wszystkie elementy pobudzają wyobraźnię...

25-11-2011
Matras zaprasza do udziału w konkursie Autor: LubimyCzytać

Święta Bożego Narodzenia... dla wielu religijne przeżycie, dla wszystkich okres, w którym miłość, radość, przebaczenie rozpraszają zimowy chłód. Zapraszamy do udziału w konkursie "Świąteczne życzenia, świąteczne wspomnienia".

25-11-2011
Maria Czubaszek w Toruniu! Autor: LubimyCzytać

13 grudnia Książnica Kopernikańska zaprasza na spotkanie z Marią Czubaszek. Znana pisarka, autorka piosenek i tekstów satyrycznych, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka przyjedzie do Torunia na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki.

25-11-2011
Festiwal Miłosza: Wschód-Zachód Autor: LubimyCzytać

Poznań zaprasza na, wieńczący jubileuszowe obchody Roku Miłosza, Festiwal Miłosz: Wschód-Zachód, który odbędzie się w dniach 26-30 listopada. Organizatorzy pokażą Czesława Miłosza jako animatora kulturowego dialogu między Wschodem i Zachodem.

24-11-2011
Najlepsze biblioteki w Polsce: ranking Autor: LubimyCzytać

Redakcja „Rzeczpospolitej" we współpracy z Instytutem Książki po raz pierwszy przygotowała ranking bibliotek w gminach, które mają mniej niż 15 tys. mieszkańców.

23-11-2011
Audiobook i e-book w jednym! Autor: LubimyCzytać

Usługę dla tych, którzy chcieliby na przemian słuchać i czytać książki elektroniczne - w zależności od potrzeb w danym momencie - uruchomi jutro poznańska firma Legimi.com. Według jej twórców, będzie to pierwsza tak pomyślana usługa na świecie.

Opinie czytelników


O książce:
Korona przeznaczenia

„Korona przeznaczenia” jest powieścią z bardzo bogatą fabułą, wartką akcją i bardzo mocną w odbiorze treścią. Śmiało można by było podzielić ją przyna...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd