31-10-2011
Andrzej Pilipiuk odpowie na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

Pisarz i publicysta, autor cyklu opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza, laureat nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla, odpowie na pytania użytkowników lubimyczytać.pl! Na propozycje pytań czekamy do 4. listopada...

31-10-2011
Akcja "Książka za książkę" na 15. Targach Książki w Krakowie Autor: LubimyCzytać

Czas na jesienne porządki w księgozbiorach! Po raz 6. Gazeta Wyborcza rozpoczyna wielką zbiórkę książek dla krakowskich bibliotek publicznych. Podczas 15. Targów Książki każdy kto wesprze akcję otrzyma rabat na nowe tytuły u ponad 80 wystawców.

28-10-2011
Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach? Miejska magia i gwiazdy popkultury Autor: LubimyCzytać

Przedstawiamy kolejny artykuł z cyklu "Fantastyka na światowym poziomie" i zapraszamy do udziału w związanym z nim KONKURSIE! Tym razem o "pisarzu punkowym" - Neilu Gaimanie.

28-10-2011
Eduardo Mendoza gościł w Krakowie. Zobacz video relację. Autor: LubimyCzytać

Na zaproszenie Instytutu Cervantesa w Krakowie po raz kolejny do Polski przyjechał Eduardo Mendoza. Pisarz został patronem biblioteki Instytutu Cervantesa w Krakowie. Podczas konferencji prasowej podkreślał, że jest z naszą ojczyzną szczególnie związany.

28-10-2011
15. Targi Książki w Krakowie tuż, tuż... Autor: LubimyCzytać

Już 3 listopada startują 15. Targi Książki w Krakowie. 400 Autorów, ponad 500 wystawców i 1000 godzin programu towarzyszącego. Zobacz, co czeka na miłośników książek w Krakowie!

27-10-2011
XII Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki FALKON Autor: LubimyCzytać

W dniach 10 - 13 listopada, Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" organizuje XII Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki FALKON.

26-10-2011
Festiwal w Twojej komórce, czyli fotokody po raz pierwszy na Festiwalu Conrada Autor: LubimyCzytać

Na plakatach, citylightach i ulotkach promujących festiwal zamieszczono specjalny znak. Wystarczy zeskanować go na telefon komórkowy aby połączyć się z mobilnym przewodnikiem po Festiwalu.

25-10-2011
Dziennikarz i pisarz Martin Pollack odwiedzi Polskę Autor: LubimyCzytać

Austriacki pisarz będzie gościł w naszym kraju w dniach 27 października - 8 listopada. Odwiedzi aż 8 miast, gdzie spotka się z czytelnikami. Na trasie Pollacka sa m.in. Ostrów Wlkp, Katowice, Przemyśl, Kraków, Gdynia i Warszawa.

25-10-2011
"Zawsze myślałem, że pisanie jest moim powołaniem". Mario Vargas Llosa gościł w Krakowie Autor: LubimyCzytać

Literatura uzmysławia nam, że świat rzeczywisty jest niedoskonały. Każde porównanie fikcji z rzeczywistością, wypada na niekorzyść tej drugiej. Dlatego właśnie, jak twierdzi Llosa, wszelkie reżimy wprowadzały zawsze cenzurę w dziedzinie literatury.

24-10-2011
Emily Giffin odpowiedziała na Wasze pytania! Autor: LubimyCzytać

Amerykańska autorka podczas swojej wizyty w Polsce odpowiedziała na pytania użytkowników lubimyczytać.pl. Zapraszamy do przeczytania ekskluzywnego wywiadu, jaki w Waszym imieniu przeprowadziliśmy z Emily Giffin.

Opinie czytelników


O książce:
Świeża krew

Joanna Opiat-Bojarska wprowadza nas w bardzo brutalny i bezwzględny świat policji i jej funkcjonariuszy. Skorumpowani policjanci zaczynają wchodzić w...

Znajdź nas na Facebooku

zgłoś błąd zgłoś błąd