Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/4638/endgame-czas-zaczac

ENDGAME czas zacząć!

7 wartościowy tekst

(materiały wydawnictwa)

Z okazji przypadającej dzisiaj premiery książki „Endgame. Wezwanie” Wydawnictwo SQN przygotowało niespodziankę. Do zdobycia 50 atrakcyjnych pakietów Endgame: książka koszulka.

Co należy zrobić, żeby dostać zestaw?

8 października między 12 a 17 na profilu facebookowym EndgamePolska: https://www.facebook.com/EndgamePolska będziemy publikować listę księgarni z całej Polski, w których można odebrać zestawy. Kto pierwszy dotrze do odpowiedniego Matrasa i zgłosi się po pakiet, otrzyma go. 

Aby dowiedzieć się więcej o książce, polub profil: https://www.facebook.com/EndgamePolska i odwiedź stronę www.endgamepolska.pl. Obserwuj EndgamePolska, aby być pierwszym, który odnajdzie lokalizację księgarni. Każdy może wygrać. 

Śledź profil EndgamePolska. Dołącz do gry. Wygraj 500 000 dolarów w złocie!

Endgame to multimedialne doświadczenie wykorzystujące dobrodziejstwa rozrywkowe XXI wieku. James Frey stworzył serię trzech książek sensacyjno-przygodowych, które kojarzyć mogą się m.in. z hitowymi „Igrzyskami Śmierci”. Zawarł w nich liczne łamigłówki składające się na główne zagadki. Jeden tom to jedna szansa na wygraną. Rozwiązanie zagadki z „Endgame. Wezwanie” zaprowadzi czytelnika do klucza, otwierającego skrytkę w Caesars Palace w Las Vegas, gdzie spoczywa 500 000 dolarów w złocie. Wygrana za drugi tom to 1 milion dolarów, a za trzeci – 1,5 miliona.

Do wzięcia udziału w zabawie wystarczy mieć dostęp do egzemplarza książki, połączenie z Internetem i założone standardowe konto Google, gdzie będą zapisywane postępy w rozwiązywaniu zagadki. Na ich podstawie zostanie przyznana główna nagroda.

Dodatkową atrakcją dla czytelników będzie gra w trybie rozszerzonej rzeczywistości od Niantic Labs (start-up Google odpowiedzialny za produkcję popularnej aplikacji na urządzenia mobilne „Ingress”) oraz film, za który odpowiada 21st Century FOX. Studio zakupiło prawa do ekranizacji za niebagatelną kwotę 2 milionów dolarów!

Zapraszamy również do udziału w konkursie "Dołącz do gry" w serwisie lubimyczytac.pl. Do wygrania egzemplarze książki "Endgame. Wezwanie".


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2043
LubimyCzytać
07-10-2014 14:18
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Wampir z MO

Przezabawne opowiadania z trudngo życia wampira w przechodzącej wkrótce przemiany ustrojowe Polsce. Można się dowiedzieć, jak zaplanować intrygę mając...

zgłoś błąd zgłoś błąd