Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/11496/ksiegarnia-autorska-glosuje-na-ksiazki-roku

Księgarnia AUTORSKA głosuje na Książki Roku

2 wartościowy tekst

Dzięki specjalnym oznaczeniom na półkach tej księgarni z łatwością odnajdziecie książki, które są nominowane w naszym plebiscycie. Dla osób, które trafnie przewidzą wyniki, księgarze przygotowali specjalne nagrody.

Warszawa, Poznań, Wrocław, Krosno, Sanok, Jastrzębie Zdrój – w tych miastach znajdują się księgarnie sieci AUTORSKA. Jeśli kiedykolwiek w nich byliście, pewnie je pamiętacie. Wyglądają jak wypełniony książkami dom, ze wszystkimi niezbędnymi w prawdziwym mieszkaniu meblami – kanapą, fotelami, a nawet… wanną, w której, jak wiadomo, można nie tylko się zrelaksować, lecz także oddać lekturze. Jak się dowiedzieliśmy, myszkujący po zakamarkach księgarni czytelnicy nie będą mieli problemu ze znalezieniem książek nominowanych w Plebiscycie Książka Roku 2018. Wystarczy, że poszukają wzrokiem charakterystycznego pomarańczowego logo lubimyczytać.pl!

Przez cały tydzień w ten sposób wyeksponowane zostaną wszystkie wyróżnione w plebiscycie tytuły, czyli w sumie 238 książek nominowanych w 12 kategoriach. Co więcej, księgarnia proponuje odwiedzającym ją czytelnikom zabawę – mogą oni zagłosować na tytuły, które ich zdaniem mają szansę na wygraną. Ci, którzy trafnie wytypują zwycięzców, mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Choć w Plebiscycie LC internauci oddali już 110 tysięcy głosów, wyniki wciąż są tajne, więc w konkursie AUTORSKIEJ każdy ma równe szanse.

Więcej informacji na profilu ksiegarni na portalu Facebook.


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 5  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2159
LubimyCzytać
20-02-2019 14:36
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 456
Makabi
21-02-2019 18:11
Po zobaczeniu tegorocznych nominacji na Najlepsza Książkę Roku zastanawiałam się skąd tak dużo propozycji wydawnictwa znak. Moim zdaniem jest wiele lepszych książek. No i dzisiaj artykuł o księgarni, której właścicielem jest to wydawnictwo. Przypadek?
książek: 658
Kuba
21-02-2019 20:28
Bo lubimyczytać należy do Znaku.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 1
Monika
22-02-2019 12:49
W poszukiwaniu siebiedebiut literacki Moniki Nowackiej. Literatura kobieca, psychologiczna, polecam dla kobiet inteligentnych, posiadających duszę i intuicję. Miłość, subtelny erotyzm, odkrywanie uśpionych zmysłów, refleksja nad życiem i kobiecą, tajemniczą osobowością. Wędrówka pomiędzy realnością,intuicją oraz podświadomością pragnień,próba odnalezienia... W poszukiwaniu siebiedebiut literacki Moniki Nowackiej. Literatura kobieca, psychologiczna, polecam dla kobiet inteligentnych, posiadających duszę i intuicję. Miłość, subtelny erotyzm, odkrywanie uśpionych zmysłów, refleksja nad życiem i kobiecą, tajemniczą osobowością. Wędrówka pomiędzy realnością,intuicją oraz podświadomością pragnień,próba odnalezienia szczęścia tu i teraz.
Humor, analiza, refleksja.
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
FarMagia

Książka „Farmagia” jest bajką nie tylko dla dzieci, ale także dla osób dorosłych, więc spokojnie można ją przeczytać. Polecam, aby czytać ją swoim dzi...

zgłoś błąd zgłoś błąd