Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/10733/praca-szuka-czlowieka

Praca szuka człowieka

2 wartościowy tekst

Marzy ci się praca w księgarni? Jeśli oprócz pasji do książek posiadasz też dar do zabawiania dzieci, masz lekkie pióro i czujesz się na siłach, aby prowadzić kurs kreatywnego pisania, to praca w kurorcie Soneva Fushi na Malediwach jest dla Ciebie!

Takie ogłoszenia nie zdarzają się co dzień. Luksusowy kurort Soneva Fushi na Malediwach szuka osoby do prowadzenia księgarni. W zakresie obowiązków, oprócz sprzedaży książek, będzie też pisanie bloga z pobytu na wyspie, opowiadanie dzieciom historyjek, prowadzenie kursu kreatywnego pisania dla dorosłych i oczywiście przebywanie wśród bogatych i wpływowych tego świata. Minimalny kontrakt to trzy miesiące z możliwością przedłużenia. Jak podaje ogłoszeniodawca, Philip Blackwell: wynagrodzenie jest śmiesznie niskie, ale dodatkowe benefity niespotykane nigdzie indziejSzukamy kogoś, kto będzie kreatywny i inspirujący i komu być może uda się przekonać więcej osób, że czytanie książek to wielka przyjemność.

Księgarz-animator będzie mieszkał w pobliżu kurortu, w którym ceny za noc wahają się od 2 tysięcy dolarów za pojedyncze łóżko do prawie 23 tysięcy za rezydencję z 9 sypialniami, basenem, spa, sauną i prywatnym zejściem na plażę.

Kto chciałby wyjechać tam do pracy?

źródło: www.thebookseller.com

zdjęcie: Mohamed Ajufaan dla Unsplash


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 12  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 366
Marcin
21-08-2018 05:39
Jest tylko jeden problem. Znajomość języka.
książek: 358
marKiza
21-08-2018 12:51
Hmmm...ciekawe,że o znajomości języka angielskiego ani wspominku...czy aby na pewno to praca w księgarni???Bo pospolite nazwisko werbującego i mętne szczegóły mnie nie przekonują.A już to obcowanie z najbogatszymi i to przy niskich zarobkach bardzo nieciekawie brzmi...Może się czepiam i wyolbrzymiam ale jakoś tak...córce bym odradzała z całego serca!
książek: 543
Lavdrynka
21-08-2018 16:41
Ja tam czekam na ofertę pracy w ośnieżonych górach. Albo w środku mglistego lasu. O!
książek: 314
Katarzyna
21-08-2018 21:38
To brzmi dość śmiesznie. Potrzebują człowieka od wszystkiego za marne pieniądze. Ogłoszenie z niestworzonej historyjki. Miejsce piękne na wakacje ale trochę dużo obowiązków jak na jedną osobę, która nie we wszystkich dziedzinach musi się dobrze czuć.
książek: 352
Tymciolina
24-08-2018 15:28
Wysoce wątpliwe jest, że ogłoszenie ma na celu znalezienie pracownika. Raczej wypromowanie swojej firmy i hotelu w mediach społecznościowych.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
A ja żem jej powiedziała...

B. dobre teksty, ale paskudnie wydana książka. Bolą oczy kiedy się przegląda. Co wydawnictwo/grafik chciał osiągnąć taką szatą graficzną? Nie wiem. P...

zgłoś błąd zgłoś błąd