Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/rozmowy/3426/hanna-cygler-odpowie-na-wasze-pytania

Hanna Cygler odpowie na Wasze pytania!

2 wartościowy tekst

(materiały wydawnictwa)

W związku z wydaniem swojej nowej powieści „Grecka mozaika" Hanna Cygler udzieli wywiadu użytkownikom lubimyczytać.pl. Do 22 stycznia czekamy zatem na propozycje Waszych pytań, najciekawsze z nich nagrodzimy książkami.

Z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego. Jak sama mówi, pisze dla przyjemności, a nie dla męki twórczej - tak postanowiła już przy swojej pierwszej powieści. Jest autorką m.in. Odmiany przez przypadki, Trybu warunkowego,W cudzym domu czy Koloru bursztynu.

Tym razem zaprasza czytelnika na pasjonującą przygodę, podczas której na przestrzeni lat przemierzy Grecję i Bieszczady, Kraków, Gdańsk, Londyn i Nowy Jork. Przygodę, w której wątki historyczne splecione będą z miłosnymi i sensacyjnymi, a z bohaterami jak zwykle trudno się będzie rozstać.

W związku z wydaniem Greckiej mozaiki, bo o niej mowa, autorka udzieli wywiadu użytkownikom lubimyczytać.pl.

Do 22 stycznia będziemy zbierać Wasze pytania do Hanny Cygler. Najciekawsze spośród nich przekażemy autorce, a odpowiedzi opublikujemy na LC w formie wywiadu.

Spośród wszystkich pytań wybierzemy trzy, które nagrodzimy książkami „Grecka mozaika” z autografem autorki. Nagrody ufundował Dom Wydawniczy Rebis.

                                   


Pytania wpisujcie jako komentarze w poniższej dyskusji.


Pokaż wszystkie rozmowy
Komentarze
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Tango

Bardzo cieszy mnie fakt, że "Tango" to moja lektura szkolna, dzięki przymusowi przeczytania jej odkryłam genialną książkę. Przeczytana w dwi...

zgłoś błąd zgłoś błąd