Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/publicystyka/10384/bella-i-sebastian-3---wygraj-wejsciowki

„Bella i Sebastian 3“ - wygraj wejściówki

  wartościowy tekst

31 maja do kin wchodzi kolejna część przygód Sebastiana i jego wiernej towarzyszki Belli. Tym razem chłopiec musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie wejściówki na ten ciepły, familijny film!

Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

Nicolas Vanier

Tłumaczenie: Monika Szewc-Osiecka

W Saint-Martin trwa wielkie święto. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana, biorą ślub. Wkrótce, za kilka tygodni albo kilka miesięcy, planują wyprowadzić się z chłopcem na drugi koniec świata.
Sebastian jednak nawet nie chce o tym słyszeć! Pragnie zostać w górach u boku Cezara, by opiekować się Bellą i trójką jej szczeniaków, które tej zimy przyszły na świat. Sebastian jest z tego powodu wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Reżyseria: Clovis Cornillac

Scenariusz: Juliette Sales, Fabien Suarez

Obsada: Felix Bossuet („Bella i Sebastian”, „Miłość aż po ślub”, „Moja miłość”, „Chocolat”); Anne Benoit („Obława”, „Żegnaj, królowo”, „Kobieta z piątej dzielnicy”); Tcheky Karyo („Niedźwiadek”, „Patriota”, „Bella I Sebastian”, „Nikita”, „Babel”)

Konkurs!

Jeśli chcecie wygrać wejściówkę na seans podajcie tytuły filmów, w których zagrał Clovis Cornillac, reżyser filmu „Bella i Sebastian 3". Mamy do rozdania 20 podwójnych wejściówek do Kina Altantic w Warszawie i 15 podwójnych do Cinema City w całym kraju.

Odpowiedzi przesyłajcie do 19 maja na adres konkurs@lubimyczytac.pl

Podając odpowiedź zaznaczcie czy chcecie iść na premierowy pokaz w Warszawie w Kinie Atlantic 24 maja (czwartek), godz. 18:30, sala C czy do dowolnego Cinema City w kraju w dniach 4-14 czerwca. 

FIlm ukazuje się w Polsce pod patronatem serwisu lubimyczytać.pl.


Pokaż wszystkie teksty publicystyczne.
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
15-05-2018 14:24
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Gnój

„…natłok przeżytych okropności nie pozwoli już nikomu wywołać kolejnej wojny, jak to możliwe, że ludzie w swej naiwności nie widzą, że natłok okropnoś...

zgłoś błąd zgłoś błąd