Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9416/nowa-ksiazka-reginy-brett-wkrotce-w-polsce

Nowa książka Reginy Brett wkrótce w Polsce!

4 wartościowy tekst

Regina Brett powraca z kolejnym poradnikiem! „Kochaj” – bo taki jest tytuł – to bardzo osobista, wyjątkowa książka Reginy. Autorka dedykuje ją „wszystkim zranionym, wszystkim, którzy kochają zranione osoby oraz tym, którzy są nieświadomi własnych ran” – więc tak naprawdę nam wszystkim. Kochaj. 50 lekcji jak pokochać siebie, swoje życie i ludzi wokół ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis 25 października w tłumaczeniu Olgi Siary.

Gdy pięć lat temu w polskich księgarniach pojawiła się niepozorna niebieska książka z pomarańczowym spadochroniarzem na okładce i intrygującym tytułem Bóg nigdy nie mruga, nikt nie spodziewał się, że stanie się ona jednym z największych bestsellerów na polskim rynku. Nikomu wówczas jeszcze nieznana amerykańska pisarka i dziennikarka Regina Brett swoimi ciepłymi, autentycznymi i mądrymi lekcjami trafiła do serc Polek i Polaków i napełniła je optymizmem. Do tej pory w Polsce ukazały się trzy książki Reginy Brett, a ich łączny nakład przekroczył już pół miliona egzemplarzy.

W tym roku, po trzech latach po ostatnim tytule, Regina Brett powraca do Polski z nową książką. „Kochaj” – bo taki jest jej tytuł – to bardzo osobista, wyjątkowa książka Reginy. Autorka dedykuje ją wszystkim zranionym, wszystkim, którzy kochają zranione osoby oraz tym, którzy są nieświadomi własnych ran – więc tak naprawdę nam wszystkim. Chce, aby każdy po przeczytaniu tej książki pokochał siebie, swoje życie i otaczających go ludzi.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.
Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem. Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

Podobnie jak w wypadku wydanej w roku 2014 roku książki „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę”, polska premiera książkę „Kochaj” znów ubiegła premierę światową. To wyjątkowa sytuacja, kiedy przekład ukazuje się wcześniej niż oryginał, i świadczy ona o tym, jak bardzo popularna, lubiana i ceniona jest Regina Brett w naszym kraju.

Z okazji premiery książki „Kochaj” Regina Brett odwiedzi w listopadzie Polskę i spotka się z czytelnikami w kilku miastach.

To nie koniec niespodzianek: wydawnictwo Insignis przygotowuje właśnie audiobooki ze wszystkich tytułów Reginy Brett, które już niebawem trafią do sprzedaży.

Powiązane treści:
Książki karmią moją duszę – wywiad z Reginą Brett

Na początku listopada miała swoją premierę kolejna książka Reginy Brett zatytułowana „Twój dziennik”. To rodzaj uniwersalnego kalandarza na każdy rok. Regina Brett na prośbę wydawnictwa napisała 12 zupełnie nowych lekcji, z których większość jest inspirowana jej dwukrotnym pobytem w Polsce. W związku z tym przypominamy wywiad, który przeprowadziliśmy z autorką podczas jej ostatniej wizyty. więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2044
LubimyCzytać
16-10-2017 13:12
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 961
Natalia
16-10-2017 21:40
Bardzo się cieszę :)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Powrót z Północy

Polecam! Powrót z Północy to świetna, nietypowa rozprawa ze śmiercią i naszymi ludzkimi bojaźniami, ludzkim umysłem, który potrafi zawędrować i zaprow...

zgłoś błąd zgłoś błąd