Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/8863/lokatorka-juz-w-ksiegarniach

„Lokatorka” już w księgarniach

2 wartościowy tekst

14 czerwca ukazało się polskie wydanie powieści JP Delaneya „Lokatorka”. To doskonały thriller psychologiczny, który podbił listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Prawa do książki sprzedano do 40 krajów. Przeczytajcie fragment powieści, by przekonać się, jak autor buduje napięcie.

Idealne mieszkanie. Wymarzona lokatorka. Doskonała zbrodnia.

Emma już nie mieszka przy Folger Street 1, na jej miejsce wprowadza się Jane. Obie lokatorki, obecna i była, są do siebie bardzo podobne: kolor włosów, rysy twarzy, pragnienie rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ultranowoczesne mieszkanie wymaga dostosowania się do surowych reguł narzuconych przez właściciela, ale wydaje się idealne do porządkowania życiowego chaosu. Kobiety łączy coś jeszcze – enigmatyczna więź z właścicielem apartamentu. Jednak po pewnym czasie obok pożądania pojawia się niepewność i niepokój. Co różni Emmę i Jane? Emma już nie żyje, Jane jeszcze tak.

Przeczytajcie fragment powieści:

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Otwarte pod patronatem lubimyczytać.pl.

Powiązane treści:
Najgorętsza dziewczyna tego sezonu

Idealne mieszkanie. Wymarzona lokatorka. Doskonała zbrodnia. Ukazująca się właśnie w Polsce powieść JP Delaneya „Lokatorka” to doskonały thriller psychologiczny, który podbił listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Premiera polskiego wydania 14 czerwca.więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 6  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 186
Oczytana
19-06-2017 14:54
Ooo biorę udział w book tour z tą książką <3
książek: 376
Lexy
19-06-2017 16:22
Nowy nabytek. Zapowiedzi i opinie przekonały mnie, że warto po nią sięgnąć. "Lokatorka" jest wychwalana, więc mam nadzieje, że faktycznie jest tak dobra, jak ludzie twierdzą. ;)
książek: 2014
Danoncia
19-06-2017 17:27
Jak najbardziej warto po nią sięgnąć, trzyma w napięciu i zaskakuje,
dobrze napisana , dzięki temu szybko się czyta . Nie mogę doczekać się ekranizacji .
Pozdrawiam :)
książek: 1
ja anonimowo
20-06-2017 00:17
Chcę mieć tę książkę już w domu i powoli spijać z jej kartek każde słowo. Książka – sądząc po komentarzach, opiniach i opisie – wydaje się być bardzo dobrą, wciągającą książką. Nie mogę się doczekać, aż zacznę ją czytać.
książek: 93
Kwiatusznik
20-06-2017 01:08
Czekałam na premierę aż w końcu się doczekałam. Raz dwa zabieram się za czytanie :)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Fałszywy trop

Ze wszystkich książek o śledztwach Kurta Wallandera ta podobała mi się chyba najbardziej. Wstawki o rodzinie(obraz z głuszcem lub bez - kto czytał ten...

zgłoś błąd zgłoś błąd