Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/8103/wydawnictwo-sqn-rozdaje-1000-ksiazek

Wydawnictwo SQN rozdaje 1000 książek

5 wartościowy tekst

Z przyjemnością informujemy, że Wydawnictwo SQN wystartowało z akcją, w ramach której rozdanych zostanie 1000 egzemplarzy powieści Jamesa Freya, pt. Endgame. Wezwanie. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży, a jego głównym celem ma być promocja czytelnictwa w szkołach. Akcja kończy się z dniem 28 lutego.

Wydawnictwo zachęca młodzież do łączenia się w grupy do dziesięciu osób i wspólnego przygotowywania prac konkursowych przedstawiających autorskie wyobrażenie Endgame. Liczy się kreatywność i umiejętność pracy w zespole, a inspiracji można szukać na stronie, gdzie zamieszczono materiały dodatkowe: http://endgamepolska.pl/wielkie-rozdanie/. Tam też szczegółowo została opisana akcja.

Zaznaczmy jeszcze, że Wydawnictwo SQN nagrodzi 1000 osób egzemplarzami powieści „Endgame. Wezwanie”, a 10 najlepszym grup otrzyma dodatkowo drugie i trzecie tomy serii!

Poziom czytelnictwa w Polsce nie nastraja optymistycznie. Cała nadzieja w ludziach młodych i to właśnie ich powinniśmy zachęcać do czytania. Chcemy pokazać, że książki nie muszą być wcale nudne i można się przy ich lekturze bardzo dobrze bawić. Dlatego też w ramach tej akcji chcemy rozdać powieści z serii Endgame, czyli multimedialnego projektu, który łączy literaturę z rzeczywistością wirtualną, mówi Łukasz Kuśnierz, współwłaściciel Wydawnictwa SQN.

Wydawnictwo SQN zaprasza do akcji również biblioteki. Za pomoc w dotarciu z przekazem do młodzieży oficyna odwdzięczy się pakietami książek, które wzbogacą księgozbiory wybranych placówek. Zainteresowanych bibliotekarzy odsyłamy na specjalną podstronę: http://endgamepolska.pl/dla-bibliotek/, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

Serwis lubimyczytać.pl objął akcję swoim patronatem medialnym.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 4  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
19-12-2016 11:01
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 1066
Fene
19-12-2016 17:16
Ciekawa akcja, tylko szkoda, że w moim otoczeniu nie ma osób, które czytają, bo z chęcią wzięłabym udział :)
książek: 820
Vayar
19-12-2016 21:41
"Zaznaczmy jeszcze, że Wydawnictwo SQN nagrodzi 1000 osób egzemplarzami powieści „Endgame. Wezwanie”, a 10 najlepszym grup otrzyma dodatkowo drugie i trzecie tomy serii!"

"Wezwanie" to pierwszy tom Endgame. Zebranie grupy >3 osób gotowych włożyć sporo pracy w projekt z nadzieją na wygranie książki, którą musiały przeczytać (spora szansa że mają ebooka/książkę papierową), żeby mieć...
"Zaznaczmy jeszcze, że Wydawnictwo SQN nagrodzi 1000 osób egzemplarzami powieści „Endgame. Wezwanie”, a 10 najlepszym grup otrzyma dodatkowo drugie i trzecie tomy serii!"

"Wezwanie" to pierwszy tom Endgame. Zebranie grupy >3 osób gotowych włożyć sporo pracy w projekt z nadzieją na wygranie książki, którą musiały przeczytać (spora szansa że mają ebooka/książkę papierową), żeby mieć jakiekolwiek pojęcie o temacie nie brzmi łatwo.
Co innego gdyby do wygrania były trzecie tomy - to byłaby znacznie większa zachęta dla młodych fanów... To troszkę tak jakby oferować darmową porcję naleśników za zjedzenie rekordowej ilości naleśników.

Ale miło że organizują takie konkursy. Biorącym udział życzę powodzenia!
pokaż więcej
książek: 0
konto_usuniete
21-12-2016 11:58
Pokazałam córce, ona pokazała swoim kolegom i koleżankom, którzy tak jak ona kochają czytać. Przeczytała i pyta: "A co to JEST ENDGAME ?"

Trudno, żeby dzieciaki próbowały pisać o czymś o czym nie mają pojęcia. Musiałyby najpierw przeczytać książkę, żeby cokolwiek wiedzieć. Zakładam, że jeśli by przeczytały, to miałyby książkę zakupioną, bo w bibliotekach nowości jak na lekarstwo. Przynajmniej...
Pokazałam córce, ona pokazała swoim kolegom i koleżankom, którzy tak jak ona kochają czytać. Przeczytała i pyta: "A co to JEST ENDGAME ?"

Trudno, żeby dzieciaki próbowały pisać o czymś o czym nie mają pojęcia. Musiałyby najpierw przeczytać książkę, żeby cokolwiek wiedzieć. Zakładam, że jeśli by przeczytały, to miałyby książkę zakupioną, bo w bibliotekach nowości jak na lekarstwo. Przynajmniej w mojej. Nie będą więc walczyły o coś, co już posiadają. Pomysł niby fajny, ale trudny w realizacji.
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Czerwona Królowa

Gra o Tron, średniowiecze, Niezgodna, igrzyska Śmierci, X-Meni; to właśnie Czerwona Królowa. Muszę przyznać, że z tą książką mam dość duży problem, po...

zgłoś błąd zgłoś błąd