Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/316/maria-czubaszek-w-toruniu

Maria Czubaszek w Toruniu!

  wartościowy tekst

13 grudnia Książnica Kopernikańska zaprasza na spotkanie z Marią Czubaszek. Znana pisarka, autorka piosenek i tekstów satyrycznych, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka przyjedzie do Torunia na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki. Początek o 18. Wstęp wolny.

Maria Czubaszek od 1966 r. współpracuje z radiową Trójką, w której prezentowała swoje najbardziej znane słuchowiska, m.in. "Serwus, jestem nerwus" i "Dym z papierosa". Jej teksty wykonywali m.in. Jerzy Dobrowolski, Irena Kwiatkowska, Wojciech Pokora, Bohdan Łazuka, Krzysztof Kowalewski i wielu innych. Jest częstym gościem programu "Babilon" w TVN 24. Na stronie http://mariaczubaszek.bloog.pl prowadzi blog niecodzienny, w którym komentuje polską (i nie tylko) rzeczywistość. Jest autorką kilku sztuk teatralnych. Swoje felietony publikuje w magazynie "Sukces" oraz w serwisie kultura.wp.pl Przyznaje, że wypala dziennie trzy paczki papierosów!

Pisarka przywiezie do Torunia książkę Każdy szczyt ma swój Czubaszek będącą zapisem rozmów, jakie przeprowadził z nią Artur Andrus.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2061
LubimyCzytać
25-11-2011 13:35
Zapraszamy do dyskusji na temat "Maria Czubaszek w Toruniu!"
książek: 315
Wit
25-11-2011 14:49
Niesamowita kobieta, uwielbiam ją! Szkoda, że w Toruniu... Pani Mario zapraszamy również do Poznania!
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Wszystko, czego pragnę

Tym razem poznajemy historię siostry Bena i Luka. Książka nawet mi się podobała, co prawda uważam, że tom pierwszy był lepszy, ale ten też warto przec...

zgłoś błąd zgłoś błąd