Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/235/festiwal-w-twojej-komorce-czyli-fotokody-po-raz-pierwszy-na-festiwalu-conrada

Festiwal w Twojej komórce, czyli fotokody po raz pierwszy na Festiwalu Conrada

  wartościowy tekst

Po raz pierwszy w historii Festiwalu Conrada przygotowano akcję wykorzystującą fotokody oraz mobilną wersję strony internetowej.

Na plakatach, citylightach i ulotkach promujących festiwal uznawany za największe święto literatury w Polsce, zamieszczono specjalny znak. Wystarczy zeskanować go na telefon komórkowy aby połączyć się z mobilnym przewodnikiem po Festiwalu. Użytkownicy znajdą tam aktualny program oraz najnowsze wiadomości na temat festiwalu. Każdy kto wejdzie na stronę festiwalu korzystając z telefonu komórkowego trafi na mobilną wersję strony, dzięki czemu w każdej chwili będzie mógł sprawdzić gdzie i kiedy odbywa się spotkanie z jego ulubionym pisarzem.


Darmowy skaner na telefon komórkowy można ściągnąć za darmo ze strony www.odkoduj.com.

3. edycja Festiwalu Conrada organizowanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe i Fundację Tygodnika Powszechnego rozpocznie się już 2 listopada i potrwa pięć dni – do niedzieli 6 listopada.

Zaproszenie do Krakowa przyjęły wielkie osobistości światowej literatury oraz doborowe grono polskich pisarzy m.in.: Michel Houellebecq, Roberto Calasso, Alberto Manguel, Dawid Grossman, Eva Hoffman, Zeruya Shalev, Namita Gokhale, Anders Bodegard, Andrej Chadanowicz, Uładzimir Niaklajew, Maciej Zaremba Bielawski a także: Jacek Dehnel, Andrzej Stasiuk, Tadeusz Sławek, Manuela Gretkowska i Marek Bieńczyk. Festiwal organizowany jest w tym roku pod hasłem: W poszukiwaniu utraconych światów. Oprócz blisko czterdziestu spotkań z pisarzami (na wszystkie spotkania wstęp jest wolny), festiwalowa publiczność będzie także świadkami niezwykłych wydarzeń muzycznych. W pierwszym dniu Festiwalu (2 listopada, godz. 20.00) zapraszamy do Opery Krakowskiej na operę Itamar Meets the Rabbit stworzoną na podstawie opowiadania Dawida Grossmana, a dzień później – we czwartek 3 listopada w Centrum Kultury Rotunda – najpierw na spotkanie z Tomaszem Budzyńskim prowadzone przez Andrzeja Stasiuka, a następnie na koncert Tomasza Budzyńskiego i Przyjaciół. Także we czwartek (3 listopada), o godz. 18.00 w Starym Teatrze wystawiony zostanie nowy spektakl w reż. Jana Klaty koprofagi czyli znienawidzeni ale niezbędni, na podstawie dwóch powieści Josepha Conrada W oczach zachodu i Tajny agent.

Szczegółowy program Festiwalu: http://www.conradfestival.pl/pl/13/232/297/program

Lubimyczytać.pl jest patronem medialnym Conrad Festival.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2031
LubimyCzytać
26-10-2011 11:54
Zapraszamy do dyskusji na temat "Festiwal w Twojej komórce, czyli fotokody po raz pierwszy na Festiwalu Conrada"
książek: 315
Wit
26-10-2011 12:12
Wow, nie wiedziałem, że tak można :) Fajne! Na pewno spróbuję, choć jak znam moją komórkę, to pewnie coś się akurat zepsuje i zostanie mi tradycyjny "analogowy" program w łapce ;)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Czerwone niebo

Czytam opnie, że to najgorsza z beletrystycznych powieści autora? Dlaczego? Bo nie poniewiera emocjonalnie? Nie targa czytelnikiem, odrywając jego uw...

zgłoś błąd zgłoś błąd