Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/1533/wyniki-konkursu-czytam-bo-wiem-co-dobre-pazdziernik

Wyniki konkursu "Czytam, bo wiem co dobre!" [październik]

5 wartościowy tekst

W drugiej połowie października pisaliście recenzje pięciu książek wyłonionych w kategorii "Bez hamulców". Wybraliśmy najlepsze, a ich autorów nagradzamy iPodami, audiobookami i przewodnikami Pascala dla zmotoryzowanych.

Jury programu "ŠKODA. Wiesz co dobre!" prezentuje wyniki konkursu na najlepszą recenzję w kategorii "Bez hamulców, czyli książki które wywołały kontrowersje". W konkursie można było zgłosić recenzje pięciu tytułów, które przeszły do drugiego etapu głosowania: Chimerycznego lokatora Rolanda Topora, Lolity Vladimira Nabokova, Na zachodzie bez zmian, Ericha Marii Remarque'a, Mechanicznej pomarańczy Anthony'ego Burgessa i Malowanego ptaka Jerzego Kosińskiego.

Nagrody otrzymują:

1. miejsce - iPod Touch kolekcja audiobooków "ŠKODA. Wiesz co dobre!" - Amia za recenzję książki "Lolita".

2. miejsce - iPod Nano kolekcja audiobooków "ŠKODA. Wiesz co dobre!" - Lapsus za recenzję książki "Malowany ptak".

3. miejsce - komplet przewodników Pascala dla zmotoryzowanych kolekcja audiobooków "ŠKODA. Wiesz co dobre!" - Tomek za recenzję książki "Mechaniczna pomarańcza".

Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie teksty zgłoszone w kategorii "Bez hamulców". Recenzje, które brały udział w konkursie można przeczytać na stronie www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre.

Tymczasem już 16 listopada rusza kolejny konkurs na recenzje, w którym do wygrania iPody, audiobooki i przewodniki Pascala dla zmotoryzowanych. Na stronie www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre trwa pierwszy etap głosowania na książki w kategorii "Na wstecznym biegu, czyli wycieczka w przeszłość". Jeszcze do jutra możecie oddawać głosy, a tym samym decydować o tym, jakie książki przejdą do etapu finałowego - to ich recenzje będzie można zgłaszać już od 16 listopada.

Zapraszamy do udziału w zabawie na www.lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 12  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1100
Boo
15-11-2012 11:05
Kapitalne recenzje! Naprawdę lapsus - po prostu pozamiatałeś. Chociaż Lolita też całkiem, całkiem :)
Gratulacje!
książek: 0
konto_usuniete
15-11-2012 14:26
Gratuluję zwycięzcom:)!
książek: 287
Paloma
15-11-2012 14:43
A ja się wyłamię i napiszę, że moim zdaniem pierwsza nagroda jest w pełni zasłużona :)
książek: 136
godsmaczka
15-11-2012 18:16
Armia... 21 lat a takie słowa zna i takie obrazu kreśli... hohoho Armio, masz już dziewczynę? Lub chłopaka? xD
Jak czytam recenzję Lapsusa, to ja nie mogę wyjść z podziwu, ze kogoś tak może treść książki ruszać. Ja nic nie pamiętam z książek na drugi dzień po przeczytaniu. A tu jednak czuć, że ktoś coś przeżywa... są jakieś emocje i to jakie! Zazdroszczę emocyj... że to dotyka, przeszywa na...
Armia... 21 lat a takie słowa zna i takie obrazu kreśli... hohoho Armio, masz już dziewczynę? Lub chłopaka? xD
Jak czytam recenzję Lapsusa, to ja nie mogę wyjść z podziwu, ze kogoś tak może treść książki ruszać. Ja nic nie pamiętam z książek na drugi dzień po przeczytaniu. A tu jednak czuć, że ktoś coś przeżywa... są jakieś emocje i to jakie! Zazdroszczę emocyj... że to dotyka, przeszywa na wskroś, pozostaje w pamięci 20 lat!, że zostawia ślad w ogóle... Ja nic nie czuję. Dlatego czytać nie lubię. Jak można tyle zdań napisać o książce? To ja siląc się potężnie umiem napisać trzy i to frazesy w stylu "Nie podobało mi się. Za długie było. No i trudno się czytało". xD
jesteście zaje..istymi marketingowcami. Ślepemu ślepotę byście wcisnęli tymi gadkami. no wyjść z podziwu nie mogę, jak wy to czujecie i opisujecie!
A Tomka to nijak nie zrozumiałam. Za mundre dla mnie.
pokaż więcej
książek: 0
konto_usuniete
16-11-2012 13:36
Zazdroszczę emocyj... że to dotyka, przeszywa na wskroś, pozostaje w pamięci 20 lat!, że zostawia ślad w ogóle... Ja nic nie czuję.

Możliwe, że ugryzłaś literaturę ze złej strony. Może spróbuj przeczytać coś co porusza i przeszywa na wskroś, to coś poczujesz;).
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Kasacja

Już od pierwszych zdań Mróz podbił moje czytelnicze serce! Wzmianka o upodobaniach muzycznych pani adwokat Chyłki, trafiła celnie w mój gust. Up the I...

zgłoś błąd zgłoś błąd