Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11664/a-jak-ty-zainspirujesz-inne-kobiety-konkurs

A jak Ty zainspirujesz inne kobiety? [KONKURS]

  wartościowy tekst

„Całe szczęście jestem kobietą” to inspirujące wywiady o kobiecości przeprowadzone przez Romę Gąsiorowską i Sylwię Stano. Dziś mamy dla was 3 dwuosobowe zaproszenia na pokaz filmu „Całe szczęście” z Romą Gąsiorowską w roli głównej oraz 5 egzemplarzy książki. Publikujemy też fragment wywiadu z Grażyną Torbicką.

„Całe szczęście, jestem kobietą”Sylwia StanoRoma Gąsiorowska

„Całe szczęście, jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i o różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Bohaterkami książki są: Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

„Spotykałyśmy się z bohaterkami naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki” – Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano.

„W partnerskich związkach między ludźmi potrzebne jest poszanowanie wzajemnej wolności i swoich przyzwyczajeń. Nie można próbować zmieniać kogoś na siłę” – mówi Grażyna Torbicka, jedna z bohaterek książki „Całe szczęście jestem kobietą”. Publikujemy szerszy fragment wywiadu z nią.

„Wszystkim, nie tylko kobietom, radzę, żeby uwierzyli, że każdy człowiek jest niezwykły, jedyny i niepowtarzalny. I my musimy wiedzieć, że jesteśmy jedyni, niepowtarzalni i bardzo innym potrzebni. Dlaczego tego nie wiemy?” – pyta z kolei Anna Dymna. 

Konkurs

A jaką myślą ty możesz zainspirować inne kobiety? Pierwsze 3 osoby z Warszawy, które odpowiedzą na to pytanie, otrzymają podwójne zaproszenia na seans filmu „Całe szczęście” na 20 marca, godzinę 18:30 do kina Helios w Blue City. A dla pierwszych 5 czytelników z innych miast mamy egzemplarze książki „Całe szczęście jestem kobietą”.

Odpowiedzi wysyłajcie na skrzynkę: konkurs@lubimyczytac.pl. W tytule podajcie „Całe szczęście jestem kobietą”, a w treści maila wpiszcie miasto.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 14  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1213
KKK
19-03-2019 12:58
las rąk... :P
książek: 731
Airain
19-03-2019 15:47
Całe szczęście, nie muszę tego czytać.
książek: 533
GłowaKsiążek
19-03-2019 18:28
rynek wszystko przyjmie, ale czytelnicy zweryfikują te mądre wywody...
książek: 3437
filozof
19-03-2019 20:42
Ja zawsze,byłem za tym.By kobiety mogły się.Realizować i bez wywiadów.
książek: 584
Meszuge
19-03-2019 21:25
Ja jestem księgarzem - mogę czytać wszystko. Nie gatunek literacki jest ważny, ale talent autorki/autora.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
We dwoje

Typowa literatura kobieca napisana przez faceta... dość ciekaw efekt, kilka całkiem ciekawych obserwacji... niezła

zgłoś błąd zgłoś błąd