Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/114/autorzy-gaumardzos-odpowiedzieli-na-wasze-pytania

Autorzy "Gaumardżos" odpowiedzieli na Wasze pytania!

  wartościowy tekst

Co to jest GMT i jak potrafi doprowadzić do szału? Co czeka turystę podróżującego po Gruzji rowerem? O inspiracjach literackich oraz smakach i zapachach Gruzji opowiadają Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller.

*Anna Dziewit-Meller - Dziennikarka. Razem z Agnieszką Drotkiewicz wydała książkę "Głośniej! Rozmowy z pisarkami". Pracuje w radiu Chilli Zet i telewizji TVN, gdzie prowadzi programy o książkach. Współpracuje z „Gazetą Wyborczą”, „Polityką” i „Lampą”. Jest wokalistką i gitarzystką zespołu Andy.

*Marcin Meller - Polski historyk, dziennikarz i prezenter telewizyjny. Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku "Polityka", gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był działaczem NZS-u i organizatorem popularnych balów przebierańców u Architektów na Koszykowej. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000-2002 reality show "Agent". Od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin prowadził magazyn "Dzień Dobry TVN". Od listopada 2008 do stycznia 2009 prowadził na antenie TVN teleturniej "Kapitalny Pomysł". Od 24 stycznia 2009 na antenie TVN24 w każdą sobotę prowadzi magazyn kulturalny "Drugie śniadanie mistrzów". Od 7 kwietnia 2009 roku w radiu Roxy FM w każdy wtorek prowadzi między 10:00 a 13:00 swój autorski program pt. "Mellina". Od kwietnia 2011 jest felietonistą Wprost.

Od roku 2003 jest redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika "Playboy".


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  Monika |  wypowiedzi: 9  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1256
byłem_fprefectem
16-09-2011 17:28
Nie spodziewałem odpowiedzi, bo o klasie autorów mam takie, a nie inne zdanie. Ja bym odpowiedział w mniej-więcej taki sposób: "Ależ oczywiście mamy niewielki problem ze stołem, i bardzo byłaby przydatna do podłożenia pod lewą nogę." Lub jakoś inaczej w tym stylu, ale to trzeba mieć styl i umieć zażartować z samych siebie.
książek: 382
angelka
19-09-2011 18:59
Przepraszam bardzo, ale tego pana nie cierpię.
książek: 382
angelka
19-09-2011 19:01
Ps. A ta pani proponuje beznadziejne książki w "DDtvn". Totalna porażka! Bo to chyba jest ona, jak się nie mylę. A jeżeli nawet to przepraszam. :)
książek: 0
konto_usuniete
19-09-2011 22:07
Drodzy mili; sympatie/antypatie ~ sympatiami i antypatiami. Sam także nie "czuję" tych ludzi i powiem, że wywiady z panem Marcinem Mellerem omijam, bo nie za bardzo chcę/lubię/tego pana słuchać. Jednakże nieśmiało zauważę, że nie zaprasza się gdziekolwiek; kogokolwiek by sprawić mu przykrość albo choć wprawić go w zakłopotanie i tworzyć sytuację niefrasobliwą. To takie założenie. Może gdzie... Drodzy mili; sympatie/antypatie ~ sympatiami i antypatiami. Sam także nie "czuję" tych ludzi i powiem, że wywiady z panem Marcinem Mellerem omijam, bo nie za bardzo chcę/lubię/tego pana słuchać. Jednakże nieśmiało zauważę, że nie zaprasza się gdziekolwiek; kogokolwiek by sprawić mu przykrość albo choć wprawić go w zakłopotanie i tworzyć sytuację niefrasobliwą. To takie założenie. Może gdzie indziej znajdzie się okazja i lepszy moment, by słownie ktoś z państwem Mellerami podyskutował/powojował; jeśli sytuacja ta będzie stosowna. To odnośnie założeń i zalążków takich rozmów. Poza tym: ja także prywatnie odebrałem ten wywiad jako zbyt cukierkowy. :)
pokaż więcej
książek: 327
Juta
21-09-2011 00:22
Popieram wypowiedź paulach84.
Co do sympatii i antypatii to sprawa drugorzędna, czy darzymy "tych" ludzi miłymi odczuciami. Byłoby "godnie" z ich strony, gdyby pochylili się nad odpowiedziami na pytania niewygodne, bądź trochę uszczypliwe.
Wybrnęliby "z twarzą" z takiego wywiadu. Po cóż czytać cukierkowe odpowiedzi, jeżeli czytelnik ma wrażenie, że czyta jedynie reklamę.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Metafizyka klasyczna wersji egzystencjalnej

Bardzo nierówna książka. Raz pisana przystępnie, raz wyjątkowo mgliście. Zawiera trochę błędów i niejasności oraz niektóre fragmenty wydają się być na...

zgłoś błąd zgłoś błąd