Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11202/dzis-premiera-krainy-wielkiego-nieba-konkurs

Dziś premiera „Krainy wielkiego nieba” [KONKURS]

2 wartościowy tekst

Carey Mulligan i Jake Gyllenhaal w zachwycająco pięknym debiucie reżyserskim Paula Dano, na podstawie bestsellerowej powieści „Wildlife” autorstwa laureata Nagrody Pulitzera, Richarda Forda. A u nas możecie wygrać wejściówki do kina!

David Ehrlich z „Indiewire” stwierdził, że „ten film to czyste piękno”, a Owen Gleiberman obwieścił na łamach „Variety”, że „Paul Dano to urodzony filmowiec”. „Kraina wielkiego nieba” podbiła już najważniejsze światowe festiwale (Sundance, Cannes, Toronto, BFI London Film Festival i wiele innych), zbierając znakomite opinie.

Paul Dano, który jako aktor zdobył uznanie za role w filmach „Aż poleje się krew” czy „Zniewolony. 12 Years a Slave”, po raz pierwszy staje za kamerą, aby przenieść na ekran swoją ukochaną powieść „Wildlife” autorstwa laureata Nagrody Pulitzera, Richarda Forda. „Kraina wielkiego nieba” to aktorski popis mających już na koncie nominacje do Oscara Carey Mulligan i Jake’a Gyllenhaala.

Konkurs

Mamy dla Was 15 jednoosobowych kodów do wykorzystania w dniach 10-13 grudnia w dowolnym kinie Cinema City. Wystarczy, że wymienicie trzy filmy, w których zagrała odtwórczyni głównej roli – Carey Mulligan. Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@lubimyczytac.pl. W tytule maila wpiszcie: KONKURS – KRAINA WIELKIEGO NIEBA.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 9 grudnia do końca dnia.

Jeanette (Carey Mulligan) i Jerry (Jake Gyllenhaal) są tylko z pozoru szczęśliwym małżeństwem. Właśnie przeprowadzili się do domu na przedmieściach, ale w nowym miejscu czekają na nich stare problemy. Jerry po raz kolejny woli uciec, niż zmierzyć się z trudnościami. Kiedy wyjeżdża na kilka miesięcy gasić niebezpieczne pożary lasów, Jeannette zostaje sama z dorastającym synem. Zagubiona kobieta wdaje się w romans, który jednak tylko na chwilę pozwala jej poczuć się dziewczyną, jaką była kiedyś – szaloną, atrakcyjną i pełną życia.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2044
LubimyCzytać
06-12-2018 16:18
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 2044
LubimyCzytać
10-12-2018 11:49
Konkurs został rozwiązany.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Dom tysiąca nocy

Traumatyczne przeżycie,ale bez urazu psychicznego.Lektura zagraża bezpieczeństwu psychicznemu i fizycznemu .Wzbudza uczucia lęku, fascynacji, osł...

zgłoś błąd zgłoś błąd