Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11170/konkurs-jak-dobrze-znasz-tworczosc-jeffreya-archera

[KONKURS] Jak dobrze znasz twórczość Jeffreya Archera?

  wartościowy tekst

27 listopada do księgarń trafiła nowa książka Jeffreya Archera. Z tej okazji mamy dla was trzy pakiety książek tego autora, w tym jego najnowszej powieści „I tak wygrasz”. Spróbuj swoich sił w krzyżówce i pokaż nam, jak dobrze znasz jego twórczość.

Leningrad 1968. Aleksandr i Władimir marzą o wielkiej przyszłości – każdy na swoją miarę. Kiedy ojciec tego pierwszego zostaje zgładzony przez KGB za to, że próbował utworzyć niezależny związek zawodowy, wszystkie marzenia chłopca wydają się stracone. A jednak wraz z matką podejmuje desperacką próbę ucieczki z ZSRR. Czy powinni wsiąść na statek płynący do Stanów Zjednoczonych, czy do Wielkiej Brytanii? O tym decyduje rzut monetą...

W powieści „I tak wygrasz” przemierzamy dwa kontynenty, podążając za porażkami i zwycięstwami Aleksandra, który próbuje podbić swój nowy świat. I musi upłynąć trzydzieści lat, by on sam odkrył, gdzie leży jego przeznaczenie, i stawił czoło przeszłości, którą pozostawił w Rosji.

Trzy osoby, które rozwiążą krzyżówkę i prześlą prawidłowe hasło na adres konkurs@lubimyczytac.pl, otrzymają książki Jeffreya Archera, które ukazały się nakładem wydawnictwa Rebis: Kane i Abel, Ścieżki chwały i I tak wygrasz

Gdzie kupić Gdzie kupić Gdzie kupić

Pakietami powieści Jeffreya Archera nagrodzimy autorów 7, 37 i 87 poprawnej odpowiedzi. W tytule maila wpiszcie „Krzyżówka z Jeffreyem Archerem”. Wszystkie informacje niezbędne do rozwiązania łamigłówki znajdziecie w serwisie na podstronach książek i w biogramie autora. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 3 grudnia 2018 roku. Prosimy o niewpisywanie rozwiązania w komentarzach, żeby nie psuć zabawy! Powodzenia!

Regulamin konkursu:

  • Każdy użytkownik może zgłosić udział w konkursie tylko raz.
  • Nagrodami w konkursie są trzy pakiety książek wydawnictwa Rebis: „Kain i Abel”, „Ścieżki chwały” i „I tak wygrasz”.
  • Pakietami trzech książek nagrodzimy autorów 7, 37 i 87 poprawnego hasła nadesłanego na adres konkurs@lubimyczytac.pl.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki. Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu – wydawnictwu Rebis. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodni od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody. 

 

Nagrody ufundowało wydawnictwo:


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 11  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1456
Magdalena
30-11-2018 19:42
Dawno nic od niego nie czytałam; dobrze, że przypominacie! :)
książek: 29
Kingaizabela
01-12-2018 01:57
Udział wzięłam, ale na pewno za późno żeby być 7 i za wcześnie żeby być 37 i 87 :D Powodzenia wszystkim! :)
książek: 683
Yevoni
01-12-2018 22:10
Fajna zabawa ciekawe kto zdobędzie zwycięskie miejsca :)
książek: 2107
LubimyCzytać
07-12-2018 13:40
Konkurs został rozwiązany. Dziękujemy za wspólną zabawę! Laureaci otrzymali wiadomość mailową z prośbą o przekazanie danych niezbędnych do wysyłki nagród.
książek: 33
Almorah
07-12-2018 14:21
Udało się 😁 Bardzo się cieszę, bo naprawdę nie spodziewałam się, że uda mi się być 7, 37 albo 87 osobą. Pozdrawiam i dziękuję
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Wójt. Jedziemy z frajerami! Całe moje życie

Gdzie ja to nie byłem, z kim ja to nie piłem... Wszyscy mnie szanowali, a jak tylko krzywo spojrzałem, to od razu się prostowali. Wszędzie mnie zapr...

zgłoś błąd zgłoś błąd