Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10996/kolor-samotnosci-juz-w-ksiegarniach

„Kolor samotności” już w księgarniach!

3 wartościowy tekst

„Kolor samotności” to nowość wydawnictwa HarperCollins, którą możecie już upolować w swoich księgarniach. Jeśli jednak potrzebujecie zachęty do kupna nowej książki, to mamy dla Was jej fragment!

Kolor samotnościRhiannon Navin, Tłumaczenie: Alina Patkowska

Tego dnia sześcioletni Zach powinien był zostać w domu. Do jego szkoły wpadł uzbrojony napastnik i zabił dziewiętnaście osób, w tym Andy’ego, starszego brata Zacha. Dręczony przez koszmary chłopiec nie może liczyć na wsparcie najbliższych. Pogrążeni w żałobie i skupieni na własnym cierpieniu rodzice na ogół zbywają go niecierpliwym: „nie teraz”.

Osamotniony Zach odnajduje sposób na wyjście z traumy. Ucieka w świat wyobraźni – czyta i maluje, co pomaga mu zrozumieć i uporządkować własne uczucia. Odnajduje też sposób, jak pomóc najbliższym i sprawić, by przestali się zasklepiać w cierpieniu.

On po prostu chce, by znów było jak kiedyś.

 

Fragment:

Książka miała premierę 17 października. Została wydana nakładem wydawnictwa HarperCollins i pod patronatem serwisu lubimyczytac.pl.

(artykuł sponsorowany)


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 2  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
23-10-2018 14:03
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 180
czytelniczka550
24-10-2018 19:08
Bardzo chętnie przeczytam.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Inna kobieta

Gabriel Allon ponownie walczy o lepszy świat! Nieoczekiwanie ginie jeden z najcenniejszych rosyjskich współpracowników izraelskiego wywiadu. W spr...

zgłoś błąd zgłoś błąd