Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10967/konkurs-na-wejsciowki-na-targi-ksiazki-w-krakowie

Konkurs na wejściówki na Targi Książki w Krakowie

  wartościowy tekst

Targi Książki w Krakowie coraz bliżej, co oznacza, że zaczyna się właśnie najgorętszy tydzień października. Szukanie noclegów, kupowanie biletów, spisywanie, gdzie i o której możemy złapać ulubionego autora. Bardzo dużo rzeczy do zanotowania na tylko cztery dni. Co jeśli powiemy Wam, że nie musicie pamiętać o kupowaniu wejściówki na Targi? U nas możecie wygrać taką, która będzie ważna przez cztery dni największej imprezy książkowej w Polsce!

Krakowskie Targi Książki są jedną z największych imprez książkowych w Polsce. Co roku odwiedza je tysiące osób i najpopularniejsi autorzy. W tym roku można spodziewać się między innymi: Samanthy Young, Hanny Kowalewskiej, Jakuba Małeckiego, Katarzyny Bondy, Michała Witkowskiego.

Skoro Targi zaczynają się już w przyszły czwartek, czas ogłosić konkurs. Mamy dla Was 50 wejściówek upoważniających do wstępu na imprezę przez wszystkie cztery dni. Wystarczy tylko, że odpowiecie na jedno proste pytanie.

Co dają Ci krakowskie Targi Książki?

Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach poniżej artykułu, a my skontaktujemy się ze zwycięzcami. Macie czas do niedzieli (21 października).

Krakowskie Targi Książki odbywają się w dniach 25-28 października w hali EXPO. Serwis Lubimyczytac.pl również pojawi się na Targach na naszej cotargowej Wielkiej Wymianie Książek z Półki na półkę!

Koniecznie zaproście swoich znajomych i dajcie nam znać, czy znów będziecie z nami – link do wydarzenia.

Powiązane treści:
Czy spotkamy pisarzy na Targach w Krakowie?

Targi Książki w Krakowie zaczynają się 25 października, a atmosfera wokół nich gęstnieje. Niektórzy pisarze, np. Zygmunt Miłoszewski, już zapowiedzieli, że z czytelnikami spotkają się chętnie, ale w centrum miasta, a teraz prezes Targów prosi wydawców o rozważenie przeniesienia części spotkań do innych obiektów. więcej
Pisarze mówią: dość!

Do krakowskich Targów Książki pozostał miesiąc. To jesienne święto literatury co roku przyciąga do stolicy Małopolski nieprzebrane tłumy czytelników, łaknących nie tylko książek w promocyjnych cenach, a także – a może przede wszystkim – spotkania ze swoim ulubionym autorem. A tych w tym roku może zabraknąć...więcej
Z półki na półkę – wielka wymiana książek w Krakowie

Atmosfera wokół krakowskich Targów Książki nie jest na obecną chwilę najlepsza – mimo wszystko wierzymy, że spotkamy się z Wami w niedzielę, 28 października, na wielkiej wymianie książek Z półki na półkę! więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 61  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 35
NowhereMan
21-10-2018 20:01
Wejście do Hali Targów Książki w Krakowie to jak zalogowanie się do serwisu lubimyczytać.pl tylko w wymiarze 3D. Co ja mówię?! To wymiar raczej 5D. Oba miejsca gwarantują mi mnóstwo ciekawych książek w obecności nieprzebranych rzesz miłośników literatury. Ekscytujące spotkania z twórcami - można rzec "on-line". Dzięki Targom wirtualne słowo "Wydawnictwo" staje się człowiekiem, z którym można... Wejście do Hali Targów Książki w Krakowie to jak zalogowanie się do serwisu lubimyczytać.pl tylko w wymiarze 3D. Co ja mówię?! To wymiar raczej 5D. Oba miejsca gwarantują mi mnóstwo ciekawych książek w obecności nieprzebranych rzesz miłośników literatury. Ekscytujące spotkania z twórcami - można rzec "on-line". Dzięki Targom wirtualne słowo "Wydawnictwo" staje się człowiekiem, z którym można porozmawiać, a słowo "Nowość" materialnie namacalnym bagażem w moim plecaku.
I jeszcze ten szósty wymiar… zapach zadrukowanego papieru.
Bezcenne.
pokaż więcej
książek: 45
13Gabi
21-10-2018 22:46
Pierwszy raz na Targach!
Z workiem książek na wymianę, listą pozycji do znalezienia i portfelem do wyszczuplenia (mam tylko cichą nadzieję, że nie wpadnie w anoreksję).
Liczę na:
- godziny grzebania w książkach i paraliż receptorów węchowych od ich zapachu
- ból nóg od kilometrów pokonanych między stoiskami kolejnych wydawnictw
- oczopląs od: masy tekstu, efektownych okładek i zmyślnych...
Pierwszy raz na Targach!
Z workiem książek na wymianę, listą pozycji do znalezienia i portfelem do wyszczuplenia (mam tylko cichą nadzieję, że nie wpadnie w anoreksję).
Liczę na:
- godziny grzebania w książkach i paraliż receptorów węchowych od ich zapachu
- ból nóg od kilometrów pokonanych między stoiskami kolejnych wydawnictw
- oczopląs od: masy tekstu, efektownych okładek i zmyślnych opisów
- poznanie wielu równie zakręconych moli książkowych.

Do zobaczenia!:)
pokaż więcej
książek: 204
yousaa
21-10-2018 23:13
Co dają mi krakowskie Targi Książki?
Ból, płacz i zgrzytanie zębów.

Ból, bo przytachać do domu znaczną ilość opasłych tomiszczy (im grubsze, tym lepiej!), które zamierzam upolować to przedsięwzięcie nierozerwalnie wiążące się z nabyciem wady kręgosłupa.

Płacz, bo pomimo przehulania na książki świętokradczej wręcz kwoty (dobrze, że Targi są pod koniec miesiąca – do 1-go będę żyć miłością do...
Co dają mi krakowskie Targi Książki?
Ból, płacz i zgrzytanie zębów.

Ból, bo przytachać do domu znaczną ilość opasłych tomiszczy (im grubsze, tym lepiej!), które zamierzam upolować to przedsięwzięcie nierozerwalnie wiążące się z nabyciem wady kręgosłupa.

Płacz, bo pomimo przehulania na książki świętokradczej wręcz kwoty (dobrze, że Targi są pod koniec miesiąca – do 1-go będę żyć miłością do książek) i tak chciałoby się jeszcze tyle kupić!

Zgrzytanie zębów, bo bez zmieniacza czasu od Hermiony przy obecnym stanie rozwoju nauki i techniki fizycznie nie jestem w stanie być na dwóch spotkaniach autorskich jednocześnie :/

A potem i tak powiem, że BYŁO WARTO :)
pokaż więcej
książek: 1045
primrose
22-10-2018 18:04
Targi dają mi przede wszystkim dużo frajdy - wychodzi ze mnie wtedy małe dziecko, które cieszy się najmniejszymi szczegółami i musi zobaczyć absolutnie wszystko! Dają mi też szczęście spowodowane tym, że spędzam czas z przyjaciółmi - i tymi książkowymi, i tymi realnymi (bo przecież na Targi to tylko z paczką znajomych!). Oprócz mnóstwa fizycznych prezentów w postaci książek, toreb, kubków,... Targi dają mi przede wszystkim dużo frajdy - wychodzi ze mnie wtedy małe dziecko, które cieszy się najmniejszymi szczegółami i musi zobaczyć absolutnie wszystko! Dają mi też szczęście spowodowane tym, że spędzam czas z przyjaciółmi - i tymi książkowymi, i tymi realnymi (bo przecież na Targi to tylko z paczką znajomych!). Oprócz mnóstwa fizycznych prezentów w postaci książek, toreb, kubków, zakładek i sam Bóg nie wie czego jeszcze, z Targów przynoszę także miłość. To głupio brzmi, ale to prawda. Będąc na Targach czuję wokół prawdziwych książkoholików i ich miłość, pasję i poświęcenie książkom, a jest to po prostu piękne, przez co mam ochotę dzielić się tą miłością z całym światem. I dzielę ;)
pokaż więcej
książek: 2059
LubimyCzytać
23-10-2018 15:16
Konkurs został rozwiązany. Osoby, które wygrały wejściówkę otrzymały informację w wiadomości prywatnej.

Z pozdrowieniami,
Zespół LC
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Czerwona Królowa

Gra o Tron, średniowiecze, Niezgodna, igrzyska Śmierci, X-Meni; to właśnie Czerwona Królowa. Muszę przyznać, że z tą książką mam dość duży problem, po...

zgłoś błąd zgłoś błąd