Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10936/najpierw-ksiazka-pozniej-film-zapowiedzi

Najpierw książka, później film – zapowiedzi

5 wartościowy tekst

We wtorkowych newsach filmowych prezentujemy, kto zagra w kolejnym filmie o przygodach Herkulesa Poirota i która powieść Neila Gaimana zostanie zekranizowana, a dodatkowo zwiastun z olśniewającymi Blake Lively i Anną Kendrick w nadchodzącej ekranizacji.

Śmierć na NiluAgatha Christie

W grudniu 2019 roku powróci Herkules Poirot. W rolę słynnego detektywa ponownie wcieli się Kenneth Branagh. Angaż w filmie otrzymali również Armie Hammer („Tamte dni, tamte noce”) i Gal Gadot („Wonder Woman”). 

Poirot wyjeżdża odpocząć do Egiptu, ale od razu zawodową czujność budzą relacje między trojgiem współuczestników wycieczki. Linnet Ridgeway posiada wszystko: urodę, inteligencję, bogactwo… i męża, którego zwinęła sprzed nosa swojej przyjaciółce Jacqueline. Teraz Jacqueline nie opuszcza jej na krok, pojawiając się wszędzie tam, gdzie udaje się para w podróży poślubnej. Jej obecność zatruwa im każdą chwilę… Linnet z mężem próbują uwolnić się od jej krępującej obecności, w tajemnicy wsiadając na statek podróżujący po Nilu. Ale okazuje się, że Jacqueline już tam jest…

Dobry omenTerry PratchettNeil Gaiman

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej ekranizacji powieści Neila Gaimana. Książki, którą napisał ze swoim dobrym przyjacielem i legendarnym już pisarzem Terrym Prachettem. W obsadzie znaleźli się między innymi: Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona. Natomiast reżyserem został Douglas Mackinnon. Premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

Zgodnie z Przenikliwym i Trafnym Proroctwem Agnes Nutter jedynej całkowicie wiarygodnej wróżki świat skończy się w sobotę. Dokładnie mówiąc: w najbliższą sobotę. Jeszcze dokładniej: zaraz po kolacji. A wieczorem zerwą się armie Nieba i Piekła. Zapłoną morza ognia. Księżyc okryje się krwawym całunem. I to jest główny kłopot Crowleya (byłego węża, dziś agenta Piekła) i jego przeciwnika, a zarazem starego przyjaciela Azirafala (autentycznego Anioła). Bo nie chcą być tu na dole (lub na górze, z punktu widzenia Crowleya). Nie mają więc wyboru – muszą zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy. Ponad wszystko (zdaniem Azirafala: poniżej) najważniejsze jest, by zabić Antychrysta. Kłopot w tym, że ma on dopiero 11 lat, kocha swego piekielnego ogara i jest miłym chłopcem, z którego rodzice mogą być dumni.

Zwyczajna przysługaDarcey Bell

19 października do polskich kin wejdzie „Zwyczajna przysługa”, czyli ekranizacja książki Darcey Bell. Książka swoja premierę miała 3 października, a wydana została nakładem wydawnictwa Świat Książki. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak Blake Lively i Anna Kendrick.

Błyskotliwy debiut, połączenie „Zaginionej dziewczyny" i „Dziewczyny z pociągu”. Wciągająca historia, w której cukierkowe amerykańskie przedmieścia ukazują swoją mroczniejszą stronę, a idealne panie domu chowają w swoich szafach niejednego trupa...

To historia Stephanie, młodej wdowy, wychowującej pięcioletniego synka i prowadzącej bloga dla mam. Jej najbliższą przyjaciółką jest Emily, również mama pięciolatka oraz żona Brytyjczyka Seana i bardzo zapracowana kobieta sukcesu. Pewnego dnia Emily jak zawsze zostawia synka pod opieką Stephanie, a sama... znika. Stephanie i Sean muszą jakoś poradzić sobie z tą dramatyczną sytuacją, przede wszystkim dla dobra dzieci. Mijają kolejne dni, a Stephanie czuje się rozdarta między coraz silniejszym uczuciem do Seana a poczuciem, że coś w jego relacji z żoną jest bardzo, bardzo nie tak... Tylko czy można ufać przeczuciom osoby, która skrywa mroczne sekrety związane ze śmiercią jej męża i brata? Narracja prowadzona jest naprzemiennie z perspektywy kilku bohaterów, jest trup, są zwroty akcji i „nikt nie jest tym, kim się wydaje".


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2043
LubimyCzytać
08-10-2018 15:36
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Punisher: Punisher uderza dwa razy / Krąg krwi

Początki Punishera Z kolekcjami tak to już bywa – a Superbohaterowie Marvela nie są tu żądnym wyjątkiem – że dobór tytułów wydawanych w ich ramach bud...

zgłoś błąd zgłoś błąd