Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10862/znamy-juz-obsade-serialu-chylka

Znamy już obsadę serialu „Chyłka”

11 wartościowy tekst

Ostatnie tygodnie z pewnością należały do Remigiusza Mroza. Jego nowa powieść miała premierę 19 września, a internet żyje skrawkami informacji na temat serialu o mecenas Joannie Chyłce. Teraz oficjalnie możemy ogłosić, że znamy aktorów, którzy wcielą się w najsłynniejszy w Polsce prawniczy duet!

Czytelnicy aktualnie zaczytują się w ósmym już tomie przygód z Joanną Chyłką, który 19 września pojawił się na półkach księgarskich. Ale Remigiusz Mróz znany jest z tego, że swoich fanów lubi rozpieszczać. Nie dość, że zapewnia im nowe książki w zastraszającym tempie, to jeszcze pokusił się o zdradzenie kilku ważnych informacji na temat nadchodzącego serialu, który będzie opierał się na jego powieściach.

„Chyłka – Zaginięcie” będzie siedmioodcinkową adaptacją drugiego tomu przygód Chyłki i Zordona, i pojawi się na platformie Player.pl już w połowie listopada. Epizody przedpremierowe udostępniane będą w ramach płatnej oferty. W telewizji TVN serial zedebiutuje najprawdopodobniej w styczniu.

A kto wcieli się w głównych bohaterów?

Magdalena Cielecka i Filip Pławiak. Oprócz głównych aktorów poznaliśmy również resztę obsady: Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Reżyserią zajmie się Łukasz Palkowski, który wyreżyserował takie hity, jak „Bogowie”, „Belfer”, „Diagnoza”. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, a producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska. Natomiast za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański oraz Michał Wawrzecki. 

Ostatnia książka Remigiusza Mroza o prawniczym duecie z Warszawy – Kontratyp – ukazała się 19 września pod patronatem serwisu lubimyczytac.pl. Wszystkie książki z Joanną Chyłką w roli głównej zostały wydane nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 31  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 47
Pareidolie
24-09-2018 20:52
Mam nadzieję,że Pani Cielecka będzie tak udaną Chyłką jak w mojej wyobraźni. A co to Pana Michał Żurawski będzie Olgierdem Paderbornem ♥
książek: 92
Kwiatusznik
25-09-2018 10:36
Trochę zawiodła mnie obsada serialu..
książek: 133
hon_no_mushi
25-09-2018 10:38
Nie wiem czy przypadkiem w książce nie jest brunetką, ale już dokładnie nie pamiętam. Na pewno jest pełniejsza w figurze.
książek: 99
Jagodzianka_27
25-09-2018 16:02
Zatem wyprowadzę Cię z błędu.. Chyłka jest blondynką - jak się nie mylę było to w drugiej albo w trzeciej części.
książek: 133
hon_no_mushi
26-09-2018 11:15
No właśnie, tyle już tych części było, że zapomniałem. :D
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 99
Jagodzianka_27
25-09-2018 16:09
A tak poza tym to z całym szacunkiem do autora - Rmigiusza Mroza.. Uwielbiam wszytskie częsci, uwielbiam postać jaką jest Chyłka, uwielbiam sposób w jaki napisana jest każda z części.. ale mimo wszystko chyba się nie przekonam do serialu.. Jakbym mogła sobie zniszczyć swój obraz i wyobraźnie o bohaterach.. Z resztą czy ktokolwiek potrafiłby odwzorować taką osobowość jaką jest Chyłka? Chyba... A tak poza tym to z całym szacunkiem do autora - Rmigiusza Mroza.. Uwielbiam wszytskie częsci, uwielbiam postać jaką jest Chyłka, uwielbiam sposób w jaki napisana jest każda z części.. ale mimo wszystko chyba się nie przekonam do serialu.. Jakbym mogła sobie zniszczyć swój obraz i wyobraźnie o bohaterach.. Z resztą czy ktokolwiek potrafiłby odwzorować taką osobowość jaką jest Chyłka? Chyba nie... Nie ma co sobie psuć tego co się uwielbia nie?
pokaż więcej
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Boże Narodzenie w Lost River

CHORY I SAMOTNY Bohaterem książki, co okazuje się dość niecodzienne, jest mężczyzna w zaawansowanym średnim wieku. Gość z poczuciem humoru, ale i bard...

zgłoś błąd zgłoś błąd