Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10374/pokazali-jak-to-sie-robi-rozstrzygniecie-konkursu-jak-nie-zostac-booktuberem

Pokazali jak to się robi! Rozstrzygnięcie konkursu „Jak (nie) zostać BookTuberem?”

  wartościowy tekst

Przed Światowym Dniem Książki próbowaliśmy swoich sił jako BookTuberzy. Ponieważ doszły nas słuchy, że powinniśmy sie podszkolić, zwróciliśmy się z prośbą do Was, profesjonalistów w polecaniu lektur, żebyście pokazali nam, jak to się robi.

23 kwietnia oficjalnie rozpoczęliśmy konkurs „Jak (nie) zostać BookTuberem?”, który poprzedziliśmy serią humorystycznych nagrań naszego autorstwa.

Poprosiliśmy Was o nadsyłanie rekomendacji ostatnio przeczytanej książki. Przez dwa tygodnie w napięciu czekaliśmy na materiały recenzenckie. Wielu z Was wykorzystało majówkową aurę i dopracowywało swoje zgłoszenia do ostatniej chwili, o czym świadczy duży napływ maili w niedzielny wieczór. Jak zawsze liczba miejsc na podium jest niewystarczająca. Wiemy, ile wysiłku trzeba włożyć w stworzenie ciekawej recenzji, dlatego każdy uczestnik otrzymał w odpowiedzi na mailowe zgłoszenie kod rabatowy -40% do księgarni internetowej www.chodnikliteracki.pl.

Czujecie rosnące napięcie? Uwaga, werble! Przed Wami laureaci konkursu „Jak (nie) zostać BookTuberem?”, którzy podbili serca Jury.

1 miejsce zajął Inżynier Przygody, który w nadesłanym materiale opowiada o Ojcu Chrzestnym Mario Puzo:

2 miejsce zajęła Karolina Jamrozik z recenzją książki autorstwa Zuzanny BijochModelka:

3 miejsce zajął Edwin Piłat, który poleca książkę Mindhunter. Tajemnice elitarnej jednostki FBI Johna Douglasa i Marka Olshakera:

Dodatkowo, postanowiliśmy przyznać wyróżnienia w postaci książek niespodzianek trzem uczestnikom: Samoi, Piotrowi Marszałkowskiemu i Lechatnoir. Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe!

Wszystkie nagrodzone materiały możecie obejrzeć tutaj.

Dziękujemy za udaną zabawę! Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie www.booktube.lubimyczytac.pl.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 7  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 466
lechatnoir
14-05-2018 19:13
Gratuluję zwycięzcom! :-)
książek: 1442
Bezimienna
14-05-2018 19:48
Oczywiście również gratuluję, zawsze wygrana cieszy.

Obejrzałam filmiki i...nie wiem co napisać, bo jestem przeciwniczką istnienia tego typu miejsc gdzie zdradzanych jest tak wiele szczegółów z książki. Powinny być ostrzeżenia typu "tylko dla tych, którzy już przeczytali". To samo dotyczy wszelakich blogów streszczozenckich. Nie czytam opinii, również tutaj, bo ludzie już dawno przestali...
Oczywiście również gratuluję, zawsze wygrana cieszy.

Obejrzałam filmiki i...nie wiem co napisać, bo jestem przeciwniczką istnienia tego typu miejsc gdzie zdradzanych jest tak wiele szczegółów z książki. Powinny być ostrzeżenia typu "tylko dla tych, którzy już przeczytali". To samo dotyczy wszelakich blogów streszczozenckich. Nie czytam opinii, również tutaj, bo ludzie już dawno przestali odróżniać, wyrażenie swojej opinii od streszczenia książki.
pokaż więcej
książek: 332
eweluian
14-05-2018 22:30
Ekstra vlogi! Super zrobione i nakręciłam się na przeczytanie teraz tego Mindhuntera :) (duży plus za Harry'ego w tle :D) zwycięzcom gratuluję, nie brak wam charyzmy, oby tak dalej! :)
książek: 896
ogarbejbe
14-05-2018 22:38
Gratuluję :) Jak dla mnie najlepszy Piotr Marszałkowski:)
książek: 0
konto_usuniete
15-05-2018 18:52
Dzięki :)
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 252
Anna
21-05-2018 00:03
Gratuluje wszystkim wygranym w konkursie:)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Alpha, Bravo, Charlie. O kodach na morzu

Wiek 5+ Autorka potrafiła zamienić pozornie niezbyt porywający i dający małe pole do popisu temat, jakim są morskie kody sygnałowe w graficzny i typog...

zgłoś błąd zgłoś błąd